Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy oldottad meg iskolában a...

Hogy oldottad meg iskolában a nagy wc zést?

Figyelt kérdés

Volt h elintézted az iskolában a nagy wc-t? Letakartad a wc ülőkét? Mennyire érezted cikinek? Ha hasmenésed volt próbáltad halkan csinálni vagy nem foglalkoztál vele? Volt h hívtad egy baráodat is?

Hány éves voltál? Fiú vagy lány?



2020. aug. 31. 08:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

jajj de cukik ezek a történetek


érdekes mennyi poop shy ember van :) (ez az angol "hivatalos" kifejezés rá)


én gimnázium másodévtől kb minden nap elintéztem a nagydolgomat is a suliban, pedig sajnos ott is rosszak voltak a wc körülmények

viszonylag könnyen és gyorsan túltettem magam a poop shyness-en, ugye a szükség nagy úr :)


sőt, a legjobb szarás és fingás élményeim is a középsuli wc-ben történtek velem XD


nem takargattam le, mert eléggé korlátozott volt a papír mennyiség, inkább csak egy kis darabbal letöröltem (saját magam után is)


persze csendben próbáltam csinálni, amennyire csak lehetett, főleg ha osztálytárs is volt bent a mosdóban


általános iskolásként én is tartogattam, hogy majd otthon intézzem el, akkoriban közel laktam a sulihoz


25F

2020. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dorci1999 ***** válasza:
88%
Áltiban meg középben is ha kellett néha akkor elmentem. Áltiban olyan büdös volt a wc, hogy szerintem ha bárki nagyvécézik az sem tűnik fel. Ott nem ültem rá, hanem felhajtott wc ülőkével guggoltam felette mert az ülőke is koszos volt. Dobtam be wc paanárok.pírt hogy ne hallatszódjon a cucc. Gimiben meg tiszták voltak a wc-k, ott simán papír nélkül is ráültem. Ráadásul 2 ablakja is volt amit mindig kinyitott valaki ha nem esett az eső, úgyhogy szinte folyamatos volt a szellőzés. A hasam ment egyszer 7.-ben és tesiórán kikéreckedtem, és elintéztem, aztán hazaküldtek a tanárok, miután elmondtam nekik, hogy mi volt. Amúgy elég primitív g-ci emberek azok, akik azon röhögnek vagy csámcsognak hogy ki szart a wc-n.
2020. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen szempontból szerencsés voltam, mert sosem kellett suliban elmennem, leszámítva egy alkalmat. Tavaly voltam gimiben végzős, én számítottam az osztály jó csajának, szóval minden lépésemet duplán lesték, ha lehet így mondani. Így azt is, ha óra közben kikéredzkedtem wc-re. Egyik reggel kicsit késében voltam, pont szalagavatós próbánk volt reggel, éreztem, hogy el kéne mennem még otthon wc-re, de akkor lekéstem volna a vonatomat.


Na aztán ez az inger elmúlt, nem volt problémám az első egy-két órán. Harmadik óra körül már fájdogált a hasam, de próbáltam elhesegetni. Nem sikerült. Kövi óra pont matek volt, szigorú tanárnővel, de óra közepe fele már éreztem hogy nincs visszaút, nagyon kellett már kakilnom. Kikéredzkedtem, szerencsére kiengedett.


Bementem a wc-be, már pont kezdtem volna kakilni, erre bejött valaki. Így pedig nyilván nem ment. Gyorsan végzett a lány, pisilt csak, de én meg aggódtam, ha sokat vagyok, nehogy utánam küldjön valakit a tanárnő az osztályból és beégjek mindenki előtt... Kiment, gyorsan kakiltam, közben izgultam nehogy valaki bejöjjön és megérezze a szagot, de megúsztam... :D


Ülőkét körberaktam papírral, természetesen cikinek éreztem, próbáltam halkan csinálni, bár azért volt hanghatás,de ugyebár nem volt bent senki, nem hallották.


19/L

2020. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem sulis sztori, hanem táboros. Egy hétig tartott, szombaton vagy vasárnap mentünk oda, és mindig (azaz három alkalommal) csak szerdán sikerült produkálni, nekem és a legjobb barátnőmnek is.


Addig még inger sem volt.

2020. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

14/14


És nem éreztétek nagyon telítettnek magatokat?

2020. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, nem emlékszem semmi ilyesmire, szóval gondolom nem. Vagy csak elenyészően.
2020. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gimiben joparszor kellett oran kakilnom. Ilyenkor ha nagyon kellett oran kimentem, ha nem, akkor szunetben. Egyszer volt, hogy baratnom is jott velem, mert neki is kellett. Eloszor o ment be, aztan en, addig pedig az ajto elott dumcsiztunk.


Nem csinaltunk belole nagy ugyet, mert termeszetes dolog. Persze az ciki volt mikor jott be vmi csajbanda es elkezdett fujjongani hogy milyen budos van en meg bent ultem a wcn csondben.


20L

2020. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Nekem viszonylag sokszor használnom kellett a wc-t gimiben , mivel vagy szándékosan romlott kaját ettem (ilyenkor óra közben hánytam és fostam) vagy hashajtóztam és attól ment a pocim♥️

Annyira jó érzés ülni a WCn és csak úgy ömlik belőled a fos miközben csikar a pocakod🥺🥰💦💩

2023. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sajnos hajlamos vagyok elkapni a fosos vírusokat, így viszonylag sokszor használom a suliban a WCt.. ma reggel fájt a hasam de elmentem suliba, utána a délelőttöt végigfostam a suliba, mellé nagyon csikart és morgott a hasam :( sztem a 4 éves húgomtól kaptam el aki hazahozta az ovibol..
febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!