Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Első hetet kibírtam a suliban,...

Első hetet kibírtam a suliban, 2. hetet is ki fogom, de ugye nagyon sokat már nem kell? Mondjuk szept végéig?

Figyelt kérdés
Ahogy hallom, sokáig ne tervezzek.
2020. szept. 5. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, minél később. Előző évben szuperül ment, amikor a szakmai vizsgám volt, mert újat nem vettünk, csak tanulni kellett. Most viszont, hogy az érettségit kezdtem, érvágás lenne, ha online órák lennének, pedig utálok 5-kor kelni, de inkább az, mintsem szenvedjen sikertelenül 22 diák, vagyis egy osztály, mert élőben az érettségis tanárok jól tudják az órát megtartani.


Senki nem tudja, meddig lesz. Volt szó erről az iskolában, és elég egy ember ahhoz, hogy bezárjon az egész. Ha ingyen lenne a teszt, valószínűleg nem is egy embernél mutatnák ki, hogy fertőzött. De az is lehet, hogyha egy osztályban lesz valaki koronás, csak az egész osztályt helyezik karantén alá, de akár a sulit kötelező 2 hétig, addig meg távoktatás.


19/l

2020. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kölyök nem normális. Nem lesz országos iskolabezárás.
2020. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Max szeptember, utána leállás. Tuti, tanárok is megmondták, az összes szülőnek közölték a pénteki szülői értekezleten, hogy örüljünk ha erre a hónapra bevihetjük a gyerekeket.
2020. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Na, itt vannak a mindent is tudó jósnő tanárok.
2020. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Már februárban is szóltkk, hogy márciust ne tervezzük és bejött! Igen, én hallgatok rájuk, mert sokkal előbb érteítik őket, mint köznevelési szerveket, mint az egyszerű embereket a híradóban!

Azt meg ne akrd tudni, te virustagadó, hogy tucatjával fetrengenek honfitársaid coviddal a kórházakban, csak titoktartási szerződése van minden eü. dolgozónak!

2020. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

A hülye anyád a vírustagadó!!! Mondtam én egy szóval is, hogy nincs vírus??

Erre a titoktartási szerződéses dolgokra van bizonyítékod, vagy csak kipattant a beszari fejedből?

2020. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen, ugyanis aláírtam!! Igaz, csak a kórházi büfében dolgozok, de így is kellett mindenkinek, a saját családtagomnak sem mondhatok semmit, jobb ha félsz ennyit mondhatok. A rokonom 2 emelettel feljebb dolgozik osztályon, ő ugyanúgy aláírta. Ha nem írtuk volna, kirúgnak minket.

Ja és ha figyeltél volna, több ápoló is nyilatkozott a facebookon erről, még a fókuszba is volt téma, hogy titoktartási van! Orbán nem is tagadta, csak jól tálalta, hogy a biztonság érdekében blabla. Hazugság!

Pánik lenne ha az igazságot tudnák az emberek.

De az, hogy te vírustagadó ostoba vagy, onnan is látszik, hogy ezt megkérdőjelezed!

2020. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

És ha te csak a büfében dolgozol, és senki nem mondhat semmit, akkor honnan tudod, hogy hány beteg van a covid osztályon?

Amúgy még mindig nem vagyok vírustagadó.

2020. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen akkor igazad, de ez mit változat a dolgokon?
2020. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Semmit sajnos. Nem lehet egy civilizált társadalomban leállitani a gazdaságot, ezért ahogy a sakkban is, feláldozzák a gyalogokat, mert az a legkönnyebb. Az egész tavaszi leáállás is, csak arra kellett, hogy az eü . felkészülhessen alapszinten, ne halljanak meg tömegével majd az emberek! A nyár gazdaságnak kellett, egyszerűen muszáj volt.

De amúgy én se sokáig leszek a büfében, szakácsként nem ez a cél, de csak itt volt a covid alatt biztos munka, ugyanis a vendéglátás bedőlt, mint tudod...örülök, hogy találtam valamit. Na m1, ez van. Mindenki hisz amit akar, de jobb félni, mint megijedni.

2020. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!