Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti kibírtátok a fogszabályzót...

Ti kibírtátok a fogszabályzót vagy nem?

Figyelt kérdés

Akinek volt fogszabályzója: ti kibírtátok vagy nagyon utáltátok? Hány évig hordtátok? Volt értelme?


Nekem állandó fogszabályzóm van, régebben éjszakai is volt de sajnos nem nagyon segített.

Most ezt főleg a szüleim tukmálták rám, apukám már mióta ezzel volt megáldva, hogy a fogaimmal csinálni kell valamit meg az éjszakai nem használt.

Vidéki vagyok, még Budapesten is voltam többször, csak akkor volt szó más kezelésről is.

Most a saját városomban kaptam állandó fogszabályzót de utálom az egészet. Főleg az zavar, hogy gumikat kellene hordanom de egyszerűen mindig elfelejtem meg elég stresszes voltam mostanában, összejött sok probléma és enélkül is volt elég bajom.

Volt olyan aki nagyon utálta?


2019. aug. 2. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Én már 22 vagyok, gimnazista koromban hordtam éjszakait de valahogy nem használt.

Utólag azt kívánom, bár akkor kaptam volna állandót.

Amúgy abból is elegem van, hogy a fogorvosok össze-vissza beszélnek.

Nekem kisebb koromban senki se mondta, hogy kell. Olyan is volt, aki konkrétan megmondta, hogy nem kell. Akinél az éjszakaival jártam, az mondta, hogy állandó nem kell. Akihez meg most járok állandóra, az meg szintén össze-vissza beszél, mert a gumikra egyszer azt mondja, hogy muszáj, máskor azt, hogy nem.

2019. aug. 2. 22:06
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem most is van fogszabim, tény hogy nem kedvelem, sőt eleinte utáltam is de úgy gondolom a végeredmény kárpótól mindenért főleg hogy már pár hónap után nagyon látszik a javulás.
2019. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most van, de én nagyon szeretem. Látni a változást, hogy már az első pár hónapban mennyire más, mint a kezdeteknél volt. Mondjuk én még nem tartok a gumizásnál, talán akkor én is megutálom az egészet
2019. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!