Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Októberi szalagavatóra van...

Októberi szalagavatóra van bármi esély?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva fog rá sor kerülni.

Csak azért kérdezem mert gőzerővel készülgetünk rá, fizetjük a drága tánctanárt, intézzük a 30 ezres ruhákat, de ha utána lefújják semmi értelme.

Ti mit gondoltok? Szerintetek nem ostobaság ennyi pénzt kidobálni ilyen helyzetben? Van rá egyáltalán bármi esély, hogy meg lesz tartva?



2020. szept. 5. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván fel lesz véve videóra majd ha nem lehet megtartani, akkor az az opció marad, de kétségeim vannak afelől, hogy ilyen körülmények között megéri e ennyire a minőségre menni.
2020. szept. 6. 12:11
 12/64 anonim ***** válasza:
60%

"Persze, nyilván fel lesz véve videóra majd ha nem lehet megtartani"

De hogyan, ha bezarjak a sulit abból a célból, hogy az oda járók ne adhassak át a virust egymásnak? Illegálisan? Szerinted az igazgató szembe fog menni a fenntartóval meg az operatív torzzsel egyszerre?

2020. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Nem fogják bezárni a sulit, hacsak nem lesz fertőzött senki ebben biztos vagyok.

Ha meg akarná a kormány lépni akkor már rég meglépték volna, nekem ez az álláspontom. 500 fő az új fertőzöttek száma, ha ez nem elég akkor 1000 se lesz az. Afelé meg úgyse fog menni, mire eléri addigra le is cseng.

2020. szept. 6. 12:33
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Én esélytelennek tartom. Nekünk tavaly decemberben volt, de ha egy évvel ezelőtt lett volna ugyanez, a miénkre sem láttam volna esélyt megtartani akkor, mert ha bezárnak hogy gyakorolunk mégis?
2020. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
18%

Szia flávika!

Szia Lili!

2020. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
60%
Hali Girlcat! Sikerült kicsit aludnom.
2020. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
68%
A többi felhasználó meg biztos csak les hogy ahol bárkivel összefutunk mindig köszöngetünk egymásnak :D
2020. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
62%

"A többi felhasználó meg biztos csak les hogy ahol bárkivel összefutunk mindig köszöngetünk egymásnak :D"


a több user magasból szarik a fejetekre. Ne dimenzionáld túl magad.

2020. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
72%

#18


Figyelj,te nem tudod miről van szó,de mi egy kérdésnél megiserkedtünk és ha egy másik kérdésnél összefuthnk köszönünk egymasnak!

Csak ennyi

Bocs az offért

Amugy koszontem,meg lili is

Lilit majdnem felpontoztátok engem meg le..

Nem sértés én elfogadom csak érdekes..

2020. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
88%

"Nem fogják bezárni a sulit, hacsak nem lesz fertőzött senki ebben biztos vagyok.

Ha meg akarná a kormány lépni akkor már rég meglépték volna"

Nem az összes sulirol beszélek, hanem konkrétan a tietekrol...

2020. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!