Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme aggódnom?

Van értelme aggódnom?

Figyelt kérdés
Karanténba kellett mennie a családomnak, és már csak pár nap lett volna hátra a két hétből, amikor vettek egy újabb tesztet (nem tőlem, egyébként senkinek sincs semmi baja). És az is pozitív lett. Ezzel az a baj, hogy most mentem volna gimibe, és míg én itthon unatkozok, addig a többiek nagyon jól beilleszkednek, és mire én visszamegyek, meglesznek a baráti körök, én pedig valószínűleg egyedül maradok. Amiatt is szorongok, hogy mindenről lemaradok, a jó élményekről is, nem fogom tudni, mi hol van az iskolában, mit hogy kell csinálni, mintha újként érkeznék egy régi osztályba, stb... Valaki tudna segíteni? Feleslegesen aggódok, vagy tényleg rossz lesz visszamenni?

2020. szept. 15. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat,nagyon nincs okod aggadalomra.

Ha jófej,rendes srác vagy,akkor ígyis-úgyis be tudsz illeszkedni


Am. a központi felvételire lenne pár tipped?:)

2020. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. Még egymást sem szokják meg ennyi idő alatt, így hűde nagy klikkek még biztosan nem lesznek, egy új diák pedig mindig érdekes és nem pedig kirekeszteni való. Szerintem.
2020. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem nyolcosztályos gimibe, hogy rendes általános iskolából már csak 1 évem lett volna vissza, vagyis az osztály, ahová kerültem, már 3 éve együtt volt. Mégis teljesen jól beilleszkedtem és lettek barátaim is. Nálad nem évekről, hanem csak hetekről van szó. A barátkozás egyébként sem nem olyan, mint a párkapcsolat, hogy akinek már vannak barátai, az már foglalt és nem akar már senki mással barátkozni. Barátod akármennyi lehet.
2020. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)


az elsőnek pedig:


én sokat készültem a felvételire, egy matektanár ismerősömmel gyakoroltam (a korábbi évek feladatsorait oldottuk meg, a magyart pedig egyedül csináltam) elég sokat. a felvételin nem izgultam, de ha úgy lett volna, tuti, hogy nagyon elrontom. szóval próbálj megnyugodni, ne azon gondolkozz, hogy mi lesz, ha elrontod, hanem teljes mértékben a feladatlapra koncentrálj.

aludj eleget, feküdj le korán, reggel pedig egyél valami laktatót.

amikor már bent ülsz a teremben: először nézd át a lapot, majd alaposan olvasd el a kérdéseket, akár többször is. a könnyebb feladatokkal kezdj. mivel elég kevés az idő, ha egy feladat nagyon nem megy, akkor hagyd ott, és ha marad rá időd, majd visszatérsz rá. a legvégén pedig nézd át a válaszaidat.

2020. szept. 15. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohh,köszi a tippeket.

Tudunk beszélünk a felvételől?

Ha igen légyszi dobj meg eg privát üzivel:)


Te pedig ne izgulj emiatt,be fig illeszkedni

2020. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szorongj.

Amit nem tudsz, mi hol van - kérdezd meg a neked legszimpatikusabbtól. Esetleg mondj el 1-2 viccet a társak előtt, vagy pár érdekes sztorit a régi iskoládból és megkedvelnek.

2020. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagy dolog...a pizzát se ette egykor mindenki egyszerre s látod eszik mindenhol, ahol megkívánják.

Ha unalmas nulla vagy csak akkor rettegjél...

2020. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, nálunk a baráti társaságok nem aszerint alakultak ki a suli végére, hogy ki-ki mellett ült az első fél évben. Már egy ideje befejeztem a középiskolát, de a legjobb barátom azóta is az a srác aki a suli első 3 hetében betegség miatt hiányzott.
2020. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!