Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme abban reménykedni,...

Van értelme abban reménykedni, hogy újra távoktatás lesz az egyetemen? Mert én nem sok esélyt látok rá, hogy megint távoktatás lenne.

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Elvileg hibrid oktatás lesz, (legalábbis nálunk, de máshol is ezt hallottam) ami azt jelenti, hogy a gyakorlatok személyesen lesznek, míg a nagy létszámú előadások online. Nálunk a tanár dönti el, hogy előadást online vagy személyesen tart-e.
2020. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
nekem külföldön még kivárnak, az otthoni barátaimnak úgy lesz kevert, mint első írja. nekem nincs sok reményem, az összes párt azzal igyekszik megnyerni a gazdag kis hülyegyerekeket a jövő évi választásra, hogy lobbizik, hogy megtartott órák legyenek... pedig ez egy nagyon jó félév volt, dolgozhattam, barátkozhattam, volt időm sportolni és a hobbimra, és ha nem volt jobb dolgom, néztem a gagyi kis tanárok felvételeit a felesleges hülyeségeikről... de persze akinek többezer eurós zsebpénz jár, azoknak nem fontos, hogy normális felnőttképzésként működjön az egyetem.
2020. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem van rá esély... Nem véletlenül az egyetemeket zárták be elsőként, rengeteg ember jár egyetemre az ország különböző pontjairól, nagy a tömeg (pl. előadások, rendezvények, kollégium, közösségi terek), nem egyszerű betartani és betartatni az ajánlásokat (pl. fertőtlenítés, maszk, távolság). Nálunk a koliban is olyan hülye intézkedéseket hoztak, hogy pl. triázsolnak és minden egyes ki/belépéskor megállítanak, felveszik az adatokat, belépéskor lázat mérnek... el tudom képzelni, hogy a buszmegállóban leszáll egyszerre 20 kollégista, bebattyogunk a koliba és akkor ott állunk sorban, amíg egyesével mindenkit “megvizsgálnak”. A másik, hogy a férőhelyek létszáma is változatlan, egy blokkban ugyanúgy lesz 4-6 ember és akkor leírják, hogy szobán belül is kéretik tartani a 1,5 méteres védőtávolság amikor a két ágy között nincs akkora hely :D Az egyetemi órákon is ugye kell a védőtávolság VAGY maszk... Nem vagyok covidiot, nem vagyok ráparázva stb., de én nem hiszem, hogy ez így tényleg működőképes lesz.
2020. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked reménység? :D
2020. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Reális az esélye, hogy távoktatás lesz.
2020. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!