Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor az egész országban...

Amikor az egész országban volt kb 30 fertőzött, akkor az összes iskola bezárt, és most mikor napi 500+ új eset van nincs távoktatás. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 10:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%

"És a középiskolásoknak nincs joguk a normális élethez?"


Kérdezz meg 10 random kiválasztott középiskolást mit szeretnének? Bejárni vagy otthon lenni távoktatás címén?


10ből 9 az utóbbit választja majd.

Ki vagyok én hogy ezt állítom? Egy tanár.

2020. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
5%
#hülyepedagógus
2020. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

#20: Igazad van. De ha a svéd modell eredményeit nézzük, vagy a kaliforniai adatokat, akkor a vírus bizony el fog jutni az egészségügyi intézetekbe is. És akkor az a cukorbeteg, vagy magas vérnyomásom, aki ugyan gyógyszer mellett, de még 30 évig teljes életet élhetne, az is joggal kérdezi majd meg, hogy neki miért nincs joga az élethez?

A mai magyar egészségügy mellett az 50 év felettieknek kb a 30-40%-ának van valamilyen krónikus betegsége. És most nem azokról beszélek, akik folyamatos ápolásra szorulnak, hanem azokról, akik emellett teljes életet élnek.


Most az a cél, hogy a gazdaság ne álljon meg! De ha nem fogják otthon tartani azokat az iskolásokat, akik már nem igényelnek felügyeletet, akkor mikor bejut az eü intézményekbe, már olyan mértékű lesz, ami kezelhetetlen. És akkor megint jön a teljes leállás, ami minden idők legnagyobb gazdasági válságához fog vezetni, amibe családok rokkannak bele.

És akkor fel lehet tenni a kérdést, melyik a fontosabb? A középiskolások komfortérzete, vagy általában az emberélet?

2020. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom mégis miféle gazd hatása lenne ha a középiskolásokat hazaküldenék szépen. azzal nem kell a szülőnek otthon maradni de már az ált isk 6-7-től felfelé sem.
2020. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
És az mennyivel lenne jobb, ha suli helyett banráznának
2020. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
23%

kérdezzük meg tán őket. jó lesz így?

és a válaszuktól függjön. (ja de akkor holnaptól bezárna az összes suli, ha az ő válaszuktól függne. az úgy nem jó.)

2020. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
80%
És az mennyivel lenne jobb, ha suli helyett bandáznának? Vagy szerinted önkéntes alapon otthon rohadnának, mert Cili néni megkérte őket? Ne légy naiv!
2020. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
30%

"És az mennyivel lenne jobb, ha suli helyett bandáznának"


Hát NEKEM jobb lenne, ha nem látom őket, nekem mindegy hol vannak és mit tesznek csak ne lássam őket.

2020. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Na de hölgyem, hát így beszél egy elhivatott pedagógus??
2020. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
12%
20 pályán eltöltött év után még jó hogy csak így beszélek, és még egyáltalán a pályán vagyok.
2020. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!