Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért terjesztik sokan, hogy...

Miért terjesztik sokan, hogy távoktatás lesz? Én is örülnék neki, de semmi esély nincs rá.

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem örülnék neki, de nálunk iskolába minden tanár elmondta, hogy hogyan tervezi a távoktatást.Olyanokat mondanak, hogy "Reméljük Minnél tovább tudunk iskolába járni.", szóval ha a tanáraim ilyeneket mondanak, akkor lehetségesnek vélem.
2020. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs,viszont nem lesz országos iskolazár.
2020. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2+ A tanárok azért mondják mert előfordulhat a suliban fertőzés és pár hetes távoktatás.De országos zárról szó sincs.
2020. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lenne rá esély? Szerintem ahogy egyre jobban növekedik a napi fertőzöttek száma, úgy egyre nagyobb az esély.
2020. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Országos szintű iskolabezárást nem akarnak, de megeshet hogy lesznek adott iskolákban bezárások ha nem is hónapokra de pár hétre előfordulhat. Ahol az iskola több épületrészből áll ott még olyan forgatókönyv is van hogy csak az adott épületrészt zárják és vezetik be az érintetteknél a távoktatást. Az tény hogy a távoktatásnak startra kész állapotban kell lennie ha esetleg szükséges akkor másnap már gőzerővel lehessen alkalmazni.
2020. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk egyetemen 3 óra jelenléti, +1 tesi és a többi online.
2020. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen nálunk a 9-ből csak 2 órára kell bejárni.
2020. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!