Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell online feladatot...

Miért kell online feladatot adni olyan tantárgyból ami nincs is azon a napon?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit képzelnek magukról a tanárok.

mai napon nincs matekünk, helyette van 8 másik különböző.

Erre mit csinál? sorra küldi a 11-ig, 13-ig 15-ig határidős feladatokat. A matektanár.

Osztályszinten megbeszéltük, hogy háát bocsesz, de nem fogjuk megcsinálni, mert nincs is óránk, plusz nincs is rá idő.


Aztán meg: Miért kell iskola időn kívül is órát tartani?

Attól még, hogy nem az iskolában tanulunk ugyanazok a szabályok vonatkoznak a tanárokra!

Tegnap délután 17:30-kor is a magyartanár pofázását hallgattuk zoomon.

Mivel nincs tanítás olyankor nekem nem kötelességem részt venni rajta.


Mit képzelnek? Mi (diákok) mindent megteszünk, hogy igazodjunk az órarendhez, hogy minél jobban teljesítsünk, mindent határidőre oljunk meg. A kölcsönös tisztelet hol marad? Mi megtiszteljük a tanárokat azzal, hogy nem hajnali 1-kor adjuk le a feladatot, hogy na ellenőrizzed holnap 8 órára.. Ők miért nem tisztelnek minket?

Sajnos tudnak zsarolni, mert egyeseket írnak azoknak akik például az iskola UTÁNI edzésükre elmennek és nincsenek "órán" késő délután.


2020. okt. 6. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell az osztályfőnöknek/igazgatónak.
2020. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Ja, a karót nyelt tanároknak úgy látszik, mindent szabad, éhezzeneka gyerekek és a pulzáló hólyagjukkal, kiszáradt torokkal szenvedjenek.


Aztán meg kapnak virágot neg csokit ezek a tanárok a szalagavatón.


Vannak jófej tanárok, nekik szuperképesség kéme, hogy a szupererejükkel kihúzzák a többi tanárból a karót.

2020. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2: ??



amúgy meg egy átlagos online oktatásos napon délután 3-ig nem eszünk.

8 tól folyamatosan csak órák. Nem igaz, hogy nem lehet rendesen tartani. Mi ebben a nehéz?

Már nem érdekel, osztályszinten megbeszéltük, hogy pontban 45 perccel az óra kezdete után kilépünk. tartson ott ahol tartani akar a tanár, de mi kilépünk. Így is 4-5 perc szünet is alig van két óra között.

2020. okt. 6. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
4-5 perc szünet alatt meg természetesen minden tanuló pisiljen, egyen, igyon, nem tudom hova képzelnek a karót nyelt tanárok...
2020. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Öt, én beismerem, hogy ő vagyok, de te úgysem ismered be, hogy tanár vagy!
2020. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem kérek privátokat! Ez is csak hárítás meg mellébeszélés, de a fő promlémával nem törődik senki.
2020. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Megnézném én azt az órarendet :)
2020. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
A kötözködő iskolatitkárt olvashatták.
2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8: milyen órarendet szeretnél megnézni? Az enyémet?

elküldeni biztos nem fogom, főleg nem feltölteni.. de a mai napomat leírom.

Nulladik óra: föci

1. fizika

2. fizika

3. kémia

4. töri

5. irodalom

6. nyelvtan (ezt a kettőt egybe tartja, irod nyelvt.)

7. Infó.


Ez így nyolc óra mára. Rendesen kezdődött nulladik órával a nap. csak azzal a különbséggel, hogy otthon ültünk.

2020. okt. 6. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!