Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem szeretnék...

Mit tegyek, ha nem szeretnék online oktatást?

Figyelt kérdés
Tavasszal nagyon rosszul éltem meg, most újra bevezették két hete. Én ezt nem bírom . Mit tehetnék?

#Online bohóckodás
2020. okt. 9. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd ott az iskolát és menj el dolgozni.

Mégis mit lehet rosszul megélni ebben?

2020. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki inkább. Nem kell bemenni.
2020. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Keresd meg az előnyeit, írd össze magadnak. Muszáj elfogadnod, mivel nem tehetsz ellene semmit, a diákokat nem kérdezi senki, nekik el kell fogadni a felsőbb döntést. Így könnyebb elfogadni, ha a jót látod benne.

Előnyök pl:

-nem megy el az időd utazással

-esetleg pénzt is spórolhatsz: kollégium, bejárás költsége...

-kicsit talán szabadabb vagy, valamivel tovább tudsz aludni

-hamarabb önálósodsz, mivel online oktatásban a legtöbb helyen több egyénileg megoldandó feladatot osztanak ki.

2020. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem tehetsz, maximum iskolát váltasz, és elmész egy olyan intézménybe, ahol még bejárnak a diákok. Persze semmi nem garantálja, hogy nem küldik haza a gyerekeket két héttel később...
2020. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Az én időmben ha ilyen lett volna, hát én ünnepeltem volna. Nem volt ilyen szerencsém. Ráadásul mindig szivatos szar suliba jártam.
2020. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

tartsd be a járványügyi intézkedéseket, és próbáld meg ösztönözni az osztálytársaid, hogy ők is (ezt csak akkor próbáld meg, ha olyan a közösség). mást nem igazán tudsz tenni, ez is inkább csak amolyan "nesze semmi, fogd meg jól", mert igazából abszolút nincs befolyásod ebbe.

inkább tedd azt, amit a 3-as is írt, keresd meg az előnyeit.:)

2020. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, aki nem vett részt online oktatáson, az nyilván azt gondolja, hogy ez jó. De mondom mégegyszer, ez maga a kínzás. Már egy nap online tanítás is mentális problémákat okoz.
2020. okt. 9. 13:05
 8/12 A kérdező kommentje:
*tanulás*
2020. okt. 9. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem részt. Nekünk úgy csinálták, hogy nem tartották meg az órákat, hanem csak leadták az anyagot, hogy csináld meg és x határidőre küldd vissza. Borzalmas volt, hiányzott, hogy halljam a tanár magyarázatát, lássam őt és az osztálytársaim, hogy ne szaggasson be 6 másodpercenként stb.

De túl tettem magam rajta, mert rájöttem, hogy így a 45 perces fizika, biosz, matek órából tudok 15-20 perceset csinálni, és egy csomó időt megtakarítok vele.

6-os voltam.

2020. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Én végzős középiskolás vagyok és imádtam a távoktatást, 4,9-es átlaggal és továbbtanulási szándékkal.

Nem értem hogy mit lehet ebben a jelenléti oktatásban szeretni, úgy szar ahogy van.

2020. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!