Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha volt már olyan, hogy egy...

Ha volt már olyan, hogy egy tanár szimpatikusnak tűnt a suliban, esetleg jóban voktatok, majd ő lett a tanárod, az milyen volt? Csalódás vagy inkább pozitív? Miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Na mi van büdi, nekem volt ilyen tancikám, de az ő órájára csak olyan gyerekek jártak, akik ki tudták gombolni a gatyájukat pisilés előtt, nem úgy mint te pss pss pisi lili
2020. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az osztalyfonokommel volt igy. Emberileg szerintem nem volt vele baj, kedves volt, mindig torekedett a problemak megbeszelesere es megoldasara, stb. De amikor elkezdett tanitani is minket kesobb...az, hogy pocsek tanar, sajnos nem kifejezes, a vegere mar mindenki megutalta emiatt, sok konfliktus is volt az osztaly es kozte,amit nem tudtunk athidalni sehogy. Nem tudom, hogy miattunk-e, de a ballagasunk utan el is ment a sulibol, ugy tudom, nem tanit mar.
2020. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

#1


Elmondanám a saját szavaimmal, hogy milyen kis suttyó vagy, de kitiltanának az oldalról, szóval képzelj ide egy csomó "jókívánságot" te kis cikiző. 😘

2020. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív és negatív példa is akadt bőven.
2020. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!