Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általában ciki, ha a tanuló...

Általában ciki, ha a tanuló tanítás után az iskola épületében marad csak úgy?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2020. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, hogy miért maradna? Mi dolga ott?
2020. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én szerettem a suliban maradni, pl volt pl ott egy kis padszerű, amit dobogónak hívtunk, arra lefeküdtem és olvastam vagy volt egy eldugott rész, oda beültem tanulni vagy leckét írni. Az iskolaváltásnál is megmaradt ez a szokásom, sőt, az egyetem pl hosszabb lukasóráknál is volt, hogy bent maradtam az épületben.


A Gimis éveim alatt annyi volt csak, hogy hangulatosak voltak az iskolák és nem igazán szerettem hazajárni. Szerettem az iskolák épületeit, békés volt olyankor, jó volt látni, ahogy pár tanár vagy diák még sétál körülöttem meg jó érzés volt már az is, hogy végeztem, nem kell órára mennem, tehát nyugiban ellehetek.

2020. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. En azert maradtam ott sokszor tovabb, mert ha pont lekestem hazafele a buszom, akkor 1,5 orat varnom kellett sajnos. Soha senki nem szolt be amugy, hogy miert uldogelek a folyoson gimiben.
2020. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
rengeteget maradtam az épületben legtöbbszőr vagy többed magammal ha nem volt még kedvünk haza menni, esetleg együtt tanulni hogy ne kelljen senkihez se felmenni vagy pl ha még kellett menjek valahova és az adott hely közelebb volt a sulitól akkor maradtam még 2-3 órát s tanultam
2020. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Középsuliban sokszor maradtunk bent szexelni, a lányt hozták vitték a szülei kocsival, azt mondta nekik van még plusz órája ezért nem volt feltűnő, hogy bent marad még 1-1 órákat tanítás után, viszont annyi ideje ritkán volt, hogy átjöjjön. Tesi öltöző olyankor már mindig üres volt :D
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Csak vigyázz, be ne zárjanak.

Tavaly 2 osztálytársam addig nézte a Csernobilt, hogy a takarítónő bezárta őket az osztályba. Xd

2020. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

engem általánosban cikiztek érte rendesen, suli végeztévek mentem a suli könyvtárába és olvastam, ott kockultam, 6-8ig kulcsot is kaptam a könyvtárostól, hogy addig maradjak amíg csak akarok. De legkésőbb este 7kor a portás mindig kirakott.

Szüleim rengeteget dolgoztak, így sem volt pénzünk soha, en pedig "kulcsos" gyerek voltam...

Nem volt mégcsak videónk sem, nemhogy számítógép vagy bármi, egy quarc játékot kaptam 93ban a 7. Szülinapomra aztán anyi? Onantól kezdve 2004ben az első fizetéseimből tudtam magamnak számítógépet venni, addig max haveroknál...

Egyetlen örömöm az olvasás volt, de még saját könyvekre sem tellett...

Mondjuk meghozta a gyümölcsét szépen.

2020. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!