Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy hónapot tippeltem az...

Egy hónapot tippeltem az iskolának a diákok szerint hamar leáll a tanítás - mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy hónapot tippeltem az iskolának - a diákok szerint hamar leáll a tanítás

[link]



Most lehet engem vészmadárkodásal vádolni, na de nem én tettem ki ezt az írást a hvg-re és nem én szólalok meg a riportokban se.

És kb ugyanazt mondják amit én is( én a vészmadár... ugye..) hogy kb még szeptemberben elkínlódik a jelenléti oktatás, aztán kaputt.


Hogy ez a kaputt hogy fog kinézni ált isk alsó tagozatban az előttem is rejtély, de ez más kérdés.


Mit gondoltok?


2020. szept. 2. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én meglepődtem, hogy egyáltalán elkezdték az egészet, mikor a diákokkal vitetnek domestost is, hogy a takarítás meg lehessen oldva... Márciusban napi 10-20 új fertőzött volt, amikor megcsinálták a pánikot, zárást, most meg napi 200-300 új fertőzöttel minden megy, mint régen.

Ennek fényében szerintem nem lesz ismét digitális oktatás, de ha mégis, elsőként szerintem az egyetemek térnek át onlinera pár héten belül, ott azért nem megoldhatatlan a dolog. Aztán ha zárnak is az iskolák, szerintem csak a felső tagozatok és középiskolák fognak, mert pl. az elsősöknek egyszerűen muszáj a rendes oktatás. Nemcsak, mert meg kell tanulniuk az alapokat, de ők még rutin nélkül nehezebben rávehetőek lesznek az otthoni tanulásra.

2020. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Egy random interjúalany személyes véleménye miért lenne érvényesebb vagy igazabb, mint a tiéd? Mindkettő ugyanaz: személyes vélemény.

Szar életed lehet, ha az jelenti számodra az elismerést, ha gyakorin idegenek veregetik a vállad, hogy igen, te már rég megmondtad nekünk, aljanépnek a tutit.

2020. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

" Márciusban napi 10-20 új fertőzött volt, amikor megcsinálták a pánikot, zárást, most meg napi 200-300 új fertőzöttel minden megy, mint régen."


Na ja. mit mondtak még augusztusban? az iskolák nyitnak DE ha a napi esetszám 100 fő felett akkor... akkor vissza az egész.

Most mennyi is a napi esetszám? tegnap 280? Hát akkor?

2020. szept. 2. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Szó sem volt arról, hogy 100 fő napi esetszám felett bezárnak a sulik. Annyit mondtak, hogy akkor kezdődik a második hullám, amikor a napi esetszám tartósan 100 felett van, vagy az aktív fertőzöttek száma 1500 felé emelkedik. Az iskolák újbóli bezárásához több tízezer fertőzött kéne.
2020. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

" Az iskolák újbóli bezárásához több tízezer fertőzött kéne."


Ühüm. Persze. Mennyi fertőzött is volt a teljes és totális országos iskolazár esetén? Március 13-én mikor a döntést kihirdették? Na mondjuk csak ki mennyi is volt?


Hm?


Mert most már több tízezer kell ahhoz amihez pár hónapja 50 alatti szám is elég volt? Hát???? Akkor hogy is van ez?

2020. szept. 2. 19:51
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként meg tök mindegy mit válaszolsz mert várd ki a szept végét- aztán akkor néz meg mi lesz....
2020. szept. 2. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Most akkor azért jöttél a GYIKre, hogy kérdést tegyél fel és válaszokat fogadj vagy azért, hogy ránk zúdítsd a véleményed és miután reagálnak rá felhergeld magad és úgy köss bele mindenkibe, mintha tehetnék a jelenlegi helyzettel kapcsolatban bármit is? :D Stílusoddal kezdj már valamit.
2020. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy a pofád, de ahhoz nincs elég agykapacitásod, hogy azt felfogjad, hogy márciusban a koronavírustól mindenki be volt szarva, mert nem tudtunk semmit, csak azt, hogy mi van Olaszországban. Amíg mi tavaszzal börtönben voltunk, felkészítették az eü-t a második hullámra, pontosan azért, hogy most ne kelljen visszamenni a böribe!! Ezért van az, hogy most csak enyhébb korlátozó intézkedések vannak.
2020. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

" felkészítették az eü-t a második hullámra, "


Tán meg kéne kérdezni egy eüs-t mennyira vannak felkészítve amikor egy sima teszt admin procedúrája egy hétig tart!

2020. szept. 3. 09:49
 10/10 anonim ***** válasza:
A szar anyád, szar anyád otthon már vár, innen meg takarodjál!!!
2020. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!