Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tesi után átszellőztetett...

Tesi után átszellőztetett teremben jól felöltözve lenni nem gáz?

Figyelt kérdés
Tesin jól megmozgatnak minket, ami természetes azért tesi óra, utána bemegyünk többször olyan terembe ahol alig langyos a radiátor, jól ki van szellőztetetve, 2 barinőmmel mi mindig nagyon fázunk, és még a pufi\ parka kabátot sem vetjük le órán. Van 2 fiú akik meg pólóban nem fáznak. 17/l

2020. okt. 23. 10:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
Zuhanyzóban azt fürdetik, aki bepisil, ez köztudott.
2020. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jó szar helyen voltál eddig Lilike
2020. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a zuhanyzós kretén nem lehetne kibannolni? Mindenkit szid meg ócsárol a semmire, amiért lepontozták a full ide nem illő felesleges kommentjét.
2020. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én senkit se szidtam, se ócsároltam. :( Bepisiltem 8 évesen, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom és a nadrágomon keresztül kellett a wcbe pisilnem és Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak. :(
2020. okt. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

büdi lili, annyira ciki vagy. xD Én a helyedben másik országba költöztem volna szégyeneben vagyis... nem lettem volna a helyedben, mert én nem voltam olyan béna, mint TE xD


bepisilili xD

2020. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekünk, ha csak nem esik, az udvaron van a tesi, egyrészt a korona miatt, másrészt mert másik osztálynak is van akkor, és a teremben elég szűkösen férnénk el. A tesi cucc (rövidnadrág, egyenpóló) kötelező, mostanában pedig már elég hideg van, mondjuk minket is meghajtanak annyira, hogy a végére nem fáztunk akkor sem, ha csak pár fok volt odakint, de így utána ha be együnk, kifejezetten kellemes meleg van odabent, még egy hűvösebb teremben is. Nem tudom, milyen öltözékben tesiztek, de ezért célszerű rövidben, mert akkor nem is annyira izzadok le, és a hűvös terem is viselhető lesz normál öltözetben. 16/L
2020. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz amúgy a pufikabát, aki ezen felhúzza magát, hogy egy hiszti, amit csináltok, az így járt.


De amúgy az ablak, a villany, a függöny és a légkondi lesz egy örök vita téma a munkahelyeken is majd.

2020. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2020. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!