Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tesi után átszellőztetett...

Tesi után átszellőztetett teremben jól felöltözve lenni nem gáz?

Figyelt kérdés
Tesin jól megmozgatnak minket, ami természetes azért tesi óra, utána bemegyünk többször olyan terembe ahol alig langyos a radiátor, jól ki van szellőztetetve, 2 barinőmmel mi mindig nagyon fázunk, és még a pufi\ parka kabátot sem vetjük le órán. Van 2 fiú akik meg pólóban nem fáznak. 17/l

2020. okt. 23. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Én se vagyok fázós, még lehet az ablak mellé ülnék, vagy oda ahol hűvösebb van. Aki fázós azokat megértem, hogy fentebb öltöznek, ők inkább rajtam csodálkoznak.


Valamint azt is megjegyezném, hogy jól is teszitek azt, hogy fentebb öltöztök egy hideg teremben. Ha ki vagytok melegedve (na, ezt jól megfogalmaztam), akkor könnyebben megfáztok. Vigyázzatok inkább magatokra és ne ilyeneken kattogjatok.

2020. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esetleg zuhanyzótok?
2020. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem gáz. Én sokszor ültem gimiben kabátban a teremben, mert szétfagytam. Nekem egy tanár sem szólt érte. Emberek vagyunk, fázunk, ez van.
2020. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz? Ilyen hülye kérdést... Ha valaki fázik öltözzön fel rendesen, ha meg nem flangáljon nyugottan pólóban.
2020. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

2. Kommentemet mi a pi.csáért kell lepontozni???


Megkérdeztem van-e zuhanyzó jaaaaa bocsika egyeseknem nem esett le ,hogy az öltözőben van-e az a szájbavert zuhanyzó.. s óra után letudnának gyorsban fürdeni. Idióta emberek hada ..

Troll patika komolyan 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬

2020. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

#5

És mi a picsat b@szik, ha van egy zuhanyzó az öltözőben??? Lezuhanyoznak meleg vizzel és nem fognak fázni utána a hideg teremben?? Vagy hideg vizzel zuhanyozzanak és melegebbnek érzik a termet???

Nem azt írta, hogy büdösek és nem tud ezzel mit kezdeni. Azért van lepontozva a #2 válasz, mert egyáltalán nem releváns a kérdés szempontjából, hogy a tornatermi öltözőben van-e zuhanyzó. Attól nem lesz melegebb egy másik terem, vagy aki fázós az nem fogja jobban bírni miatta a hideget.

Én is megkérdezhetném, hogy férfi vagy nő portás dolgozik ott, de teljesen irreleváns a kérdés szempontjából.

2020. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Azé b+, mert ha lefürdik melegvízbe kevésbe fog fázni.
2020. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

#7

Kimelegedett testel forró vizzel lezuhanyzik tesi óra után, majd bemegy a hideg terembe akkor nem fázik. Logikus.

Én nem vagyok fázós, de ha melegvizzel zuhanyzok, utána kilépve onnan egy hidegebb térségbe már vacogok.

Ugye ilyenkor az játszódik le, hogy hozzá szokatod a bőröd egy melegebb környezethez, majd hirtelen hidegnek teszed ki, amit így jóval hidegebbnek érzel. Szóval megtapsolhatod magad, még hülyeséget is beszélsz.

Tudjuk hogy csak arra akartad volna verni, ahogy leírja, hogy van és együtt fürdenek egy zuhanyzóban 20an.

2020. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Mi köze van ahhoz, hogy hanyan zuhanyozna? Jó Isten gyere le b+ 🤦🤦🤦 ökrök hada .


Megkérdeztem volna tőle ha van akkor esetleg az opció-e nála.. mert pl én ha melegbe fürdök de hidegbe lépek ki kevésbé fázok... Ja hogy én vagyok egy terminátor... Bocsáss meg

2020. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen már nem kellene azzal foglalkozni, hogy mi "gáz"...
2020. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!