Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha osztálytársam...

Mit tegyek ha osztálytársam mindenbe bele szól?

Figyelt kérdés

Van kettő olyan osztály társam, akik minden szarba bele szólnak. Beleszolnak abba, hogy mikor mit teszek, illetve már a kapcsolatomba is. Nagyon elegem van már ebből, amit csinálnak. Nem értem, hogy miért nem tudnak foglalkozni a saját dolgukkal. Az egyik szingli a másiknak meg már nagyon meg romlott a kapcsolata a barátjával. Lehet, hogy féltékeny?

Én nem tudom már, de nagyon idegesít, hogy központ vagyok náluk és az egész osztály előtt kell bele szólni állandóan olyan dolgokba, amikhez tényleg semmi közük. Hiába beszélek velük, nem érdeklik. Szerintetek mit csináljak? Vagy hogy bosszúljam meg? Ha én csinálnám ugyan ezt egyből jönnének nekem, hogy én ezt hogy merem. Telejsen tehetetlen vagyok már.



2020. okt. 25. 18:21
 1/4 anonim válasza:
0%
Rázd le őket
2020. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csináld, amit ők. Ha neked jönnek, röhögd ki őket és menj el. Ne hagyd magad! Tedd helyre őket! Azt piszkálják, aki hagyja magát. Legyél te az erősebb.

Az is jó megoldás, ha figyelmen kívül hagyod őket, ne is vedd észre, hogy ott vannak, beszélnek hozzád meg bármi más, megunják.

2020. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem elég határozottan beszélsz. Azért csinálják, mert látják rajtad a bizonytalanságot. Merthogy te saját magadat se becsülöd eléggé. Be kell őket égetni egy találó mondattal. Dehát ennek spontán kéne jönnie a helyzetből. Majd ha te saját magad elhiszed, hogy te jobb vagy náluk, akkor majd ők is elhiszik, mert azt fogod sugározni.
2020. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben. Évekig hallgattam a sok idiotasagukat. Aztan történelem oran kiakadtam. De nem baj mert a tanár kedvence sem voltam (az a lány volt a libling), a szomszéd teremben is hallották... Nagyon büszke voltam magamra. A maradék fél év a suliban nagyon jo volt mert soha tobbet nem bantott senki. Viszont a nevük hallatán ma is osszeszorul a gyomrom.
2020. okt. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!