Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg még nekem kéne mindenb...

Tényleg még nekem kéne mindenbemw megfelelnem az osztálytársaimnak, azért mert ők szemetek (mert normális ember nem röhögi, meg piszkáĺja a másikat)? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon béna vagyok minden labdajátékból,és állandóan röhögnek rajtam,ezért már inkább vagy nem öltözök át vagy megkérem a tanárt hogy csinálhassak helyette valamilyen gyakorlatokat(mert nem lusta vagyok,játszani nem akarok).

Azt mondta egy ismerősöm hogy az én hibám hogy béna vagyok,akkor tanuljam meg ezeket,mert nem az osztálytársaim a hibásak hogy nem tudok(azért nem is,de a szemétkedésért igen)



2015. máj. 13. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:
*mindenben
2015. máj. 13. 08:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nekünk akik nem komáljuk a labdajátékokat, ha szar avtesitanárunk, akkor tud kellemetlen lenni a sulis időszak, de keress más sportot, a tesit meg bírd ki valahogy.
2015. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Te döntöd el, hogy kinek akarsz megfelelni.


Vajon boldogságot hoz az, ha mindenkinek mindenben megfelelsz, ha pl. te lennél a legjobb labdajátékos?


Később rájössz majd, hogy nem, nem hoz ez boldogságot. Meg egyébként is, mindig lesznek valakik, akik valami miatt kritizálni fognak.


Amit én mondanék, így 24 évesen az az, hogy ne másokkal foglalkozz. Ó, ez bizony nehéz. Viszont a helyzet az, hogy a másokkal foglalkozás nem fog boldoggá tenni, viszont elveszi az energiáidat, sokszor fog boldogtalanná tenni.


Szóval, vészeld át az időszakot, ha én újra fiatal lennék, akkor már iskolásként is azzal kezdeném, hogy a saját belsőmet építem. És akkor talán átgondoltabban, összeszedettebben érnék az életem komolyabb döntési szakaszaihoz, ahol talán megfontoltabb, jobb döntéseket hoznék. De sebaj, mostantól jobb döntéseket hozok, vagy éppen felismerem, hogy nincs is igazán nagy jelentősége a döntéseknek.


Lazíts és ne idegeskedj meg ne érezd rosszul magad mások miatt :)

2015. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!