Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A távoktatás kudarcot vallott...

A távoktatás kudarcot vallott tavasszal a közoktatásban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondanám. Egyetemen például sokkal jobb volt úgy, most van a káosz, hogy az órák fele online van, a felére meg be kell járni.
2020. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az általános és közép iskolák szintjén igen. Nem volt megfelelő a rendszer, nem is mindenki tudta megoldani az otthoni bejelentkezést. Az általános iskolásoknak rettenetesen nehéz otthon tanulni írni olvasni, számolni. A szülők nem mindig tudnam megfelelően segíteni. A középiskolások egy része le se tojta, be se jelentkezett online órára. Összességében rengeteget romlott a gyerekek teljesítő képessége és az átlaga is.
2020. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát én egy angol felsőfokot köszönhetek a tavaszi leállásnak és nyuginak, ha az nincs, még most se lenne meg.
2020. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3. Az eléggé más. Gondolom nem most tanultál írni olvasni.
2020. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Arra jöttem rá, hogy feleslegesen van a sulis és kolis óraszámom 50-en, amikor itthon digitálisan rossz esetben is 20 óra alatt tudom le ugyan azt sokkal produktívabban. És vissza tudom mondani az akkori anyagot, ha arra akartok célozni, hogy puskáztam volna.:) Sőt sokkal jobban tudom, mint amit a hagyományos oktatás alatt tanultunk. Egyszerűen nekem jobb volt, hogy magam foglalkozom az anyaggal, mert így magamnak járok utána dolgoknak és nem várom meg, hogy nagyon elmagyarázza valaki.
2020. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen kudarcot vallott!

Nagyon sok háztartásban nem volt meg a meg felelő számítógép vagy internet kapcsolat. Vagy ha egy házban van 3-4 gyerek és csak egy számítógép akkor az már komoly problémákat okozott.

Jó gondolat a távoktatás csak minden részletre oda kellett volna figyelni-e a kormánynak.

2020. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem!

Távoktatás will return!!!

Hahahahahaahahaha!!

2020. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted.
2020. nov. 1. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Na tessék RETKEK!


Itt a távoktatás ÚJRA!!


Orbán: Kijárási korlátozás lesz este 8-tól, a gimnáziumok is digitális oktatásra állnak át

2020. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!