Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hülyeséget csináltam?!

Egyemke kérdése:

Hülyeséget csináltam?!

Figyelt kérdés
Ma a suli wc falára ragasztottam egy papírt amire ráírtam valamit(semmi csúnyát) es aztán hazamentem. Nem egyedül csináltam, hanem az egyik osztálytársammal. Tudom hogy hulyeseget csináltam, de én nem vagyok ilyen NEM TUDOM MÉRT CSINÁLTAM!rá fognak jönni hogy én voltam?!es akkor mit csinálnak velem?! KERLEK SEGITSETEK NAGYON MEGBÁNTAAM!
2020. nov. 6. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem figyeltél arra, hogy ne legyen felismerhető az írásod, akkor rá fognak jönni.
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne izgulj ezen annyit. Szerintem senki nem fog azzal szórakozni, hogy kiderítse a "tettest", a takarító leszedi a papírt és ennyi.
2020. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvisz a sulirendőr :P


Osztálytársam anno alkoholos filccel firkálta mindenhová a monogrammját. Utálták a takarítók, feltakaríttatták vele sokszor, de nem lett különösebb baj belőle.

(figyelmeztetéseket, intőket nem tudom hogy kapott-e, de egy papírtól biztos nem lesz bajod, könnyen levehető)

2020. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De most értitek... elcsesztem az egész hétvégémet. És csak én tehet erről 😭
2020. nov. 6. 18:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert most egész hétvégén ezen fogok aggódni...
2020. nov. 6. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csúnyát írtál, meg egy felragasztott papírra írtad a fal helyett, mit félsz? Szerintem ha nagyon zavar valakit, letépi és kidobja a kukába, de kétlem, hogy emiatt nyomozgatni fognak meg nézegetik majd az egész suli kézírását xD
2020. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is világbajnok aggódós vagyok, de ezért tényleg nem kell :)


- Rengeteg gyerek jár oda, ilyen-olyan kézírással, senki nem fogja felismerni.

- Nem írtál semmi sértőt vagy csúnyát

- Könnyen eltávolítható, egy mozdulat az egész

- Gondolom sok fal tele van firkálva, ez igazán semmiség


Hétvégén amúgy sem mennek be. Hétfő reggel kényelmesen beballagsz és leveszed, ha már nem tette meg a takarító előtted.

2020. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. nov. 6. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit írtál?


Majd légyszi írd meg, hogy mi "volt" hétfőn! ;)

2020. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!