Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Levélírás tanárnak? Hülyeséget...

Levélírás tanárnak? Hülyeséget csináltam, amivel majdnem bajba kevertem a tesi tanárom és szeretnék neki egy bocsánatkérő levelet kérni, ahol őszintén leírom neki a véleményem. Szerintetek jó ötlet? Nem túl személyes? Mit írjak bele? 15/L SOS!

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem tudjuk, hogy mit csináltál, így azt sem tudjuk megmondani, hogy mit írjál bele.
2013. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen mit tettél, hanem h bánod. Inkább állj elé és beszélj vele.
2013. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne levelet írj neki, az komolytalan, kislányos dolog.

Állj elé, és beszélj vele, tisztázd a dolgot.

Bár nehéz így bármit mondani, mivel nem tudjuk, miről van szó, de az egyenes beszéd mindig a legcélravezetőbb.

2013. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy baj van, hogy próbáltam, de az egyéb okok miatt nem volt éppen célravezető, ÉN viszont nem akarok további bonyodalmakat, ezért gondoltam, hogy írok egy levelet, amiben megpróbálom tisztázni a dolgokat. Lelkiismeret furdalásom és bűntudatom van, ezért muszáj neki megmagyaráznom a dolgokat.
2013. jún. 1. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjál nyugodtan, hát most mit vársz tőlünk? Írd le, h megbántad, meg nem történtté akarod tenni, ki akarod úgy törölni azt a dolgot a múltból, de nem teheted, és nagyon sajnálod amit csináltál, és akkor hát nemtom, most ilyenek jutnak az eszembe, nemtom mit tettél, de szégyelld magad, leírhatod, hogy bűntudatod van, és többször nem csinálsz ilyet, mert végiggondoltad, és nem volt egy jó ötlet/dolog, és nem lett neki jó eredménye. Hát nemtom :D:D Azé' remélem megoldódik minden, nemtom mit tettél, de remélem, oké lesz:) Juj, ez jutott most eszembe: "Akad amit nem gyógyít meg az idő sem, de kezeli minden nap" Reméled h meg tud bocsájtani, az úgy milyen, vagy azt nem kéne bele?
2013. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!