Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Abbahagynátok a sportot, ha...

Abbahagynátok a sportot, ha bunkóskodik az edző?

Figyelt kérdés

Kajakozok 6. éve. Most kaptunk egy új edzőt, aki kipécézett engem magának, és folyamatosan beszólogat nekem, meg még 2 lánynak. A többiekkel normális.

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy nem szívesen járok már edzésre, és már semmit nincs kedvem csinálni, mert tudom, hogy úgy is le fog szólni az edző. Nem vagyok egy mindenre megsértődő, és mindenért síró ember, de az egész csoport előtt múltkor úgy leordibált, hogy majdnem elbőgtem magam.

Szeretem ezt a sportot, de a következő ilyen klub az messze van innen. 2x40 percet kellene utaznom, és nagyon ritkán járnak a buszok, suli mellett lehetetlenség lenne megoldani.


Mit csinálnátok?


2020. nov. 8. 16:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A "Keress egy másik sportot!" nálam nem opció.
2020. nov. 8. 16:39
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Próbálj a sportra, a csapatra koncentrálni és az edzőre csak minimális figyelmet fordítani.


Szerintem nem éri meg egy sportot abbahagyni, de a végtelenségig sem szabad hagyni magad abuzálni.

2020. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg beszélhetnél az edződdel erről. Megkérhetnéd hogy ne viselkedjen így veled, főleg ne az egész csoport előtt mert neked ez nagyon rosszul esik. Kíváncsi lennék mit szólna egy ilyen őszinteséghez. Ha tovább bunkóskodna ezekután is, akkor egy menthetetlen sz*r ember akire nem érdemes több figyelmet fordítani.
2020. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra! Ne hagyd abba a neked tetsző, hozzád közel álló sportot egy ilyen fsz miatt.


Ha nem jogos, vagy ilyen mondvacsinált dolgokért ordibál, akkor tessék neki visszaszólni. Csak azért, mert "edző", nem az övé a világ.

2020. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
40 perc utazást simán megér, hogy megszabadulj tőle. Amikor kilépsz, meg kell mondani, mi az oka. Meg a klub vezetőinek is.
2020. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

40 perc utazás szar menetrenddel? Nagyon nem éri meg!

És szerintem ezt a kérdező látja, érzi leginkább, hogy neki belefér-e a napjaiba, gondolom, az órarendje sem teszi lehetővé.

2020. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem érdemes abbahagyni. Érdemes azonban az edzőt - ha lehet, akkor udvariasan, észérvekkel - a helyére tenni, ha nem akkor "harccal". Azért tedd ezt, mert így megtanulsz kiállni magadért és "tét" nélkül (értsd fizetés, munkahely stb.), megtanulod a határaidat megvédeni egy tekintéllyel szemben.
2020. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Probald meg atveszelni ezt az idoszakot, csakis a sportra koncentralva. Edzok jonnek es mennek, lehet, hogy fel ev mulva mar megint mas lesz. Fociban is mindennapi dolog, hogy egy csapat uj edzot kap es van par olyan jatekos, akik nem birjak ot. Ilyenkor altalaban nem eligazolnak, hanem csinaljak tovabb ugyanugy. Nem tudom hany eves vagy de ha fiatal, akkor lehet, hogy neked meg nehezebb megkuzdened ilyen problemakkal, de ha igazi sportember vagy, akkor meg fogod tudni oldani :) hajra :)
2020. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én 1,5 óra alatt szoktam beérni edzésre, a helyedben váltanék. De ha neked ez nem fér bele, akkor a legjobb az lenne, ha a sarkadra állnál. Viszont nem tudom hány éves vagy és milyen alkat, ez csak akkor működne, ha vagy már olyan korban, hogy komolyan vegyen. Tehát ha ez sem opció, próbálj meg beszélni vele, négy szem közt. Lássa, hogy fejlődni is akarsz, de egyben neked is vannak igényeid és jogaid.
2020. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

40 perc csak oda az utazás. Még 1 órát kellene várnom, mert csak úgy van buszom, hogy 1 órával edzés előtt odaérjek. Ez 1 óra 40 perc + még kimegyek a buszhoz az 20 perc, tehát 2 óra elmegy az életemből úgy, hogy nem voltam edzésen. Az edzés másfél óra, így már 3 és fél óra lenne. Még átöltözök, meg kimegyek a buszhoz (ha kiérek), az 30 perc, azaz 4 óra. Plusz 40 perc buszozás, meg 20 perc séta hazafele, akkor 5 óra.


És már ott bukott a mutatvány, hogy egy nap 7-8 órám van, (csütörtökön 9), és képtelenség lenne elérnem a buszt.

2020. nov. 8. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!