Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kosár edzésen van egy fiú....

Kosár edzésen van egy fiú. Mindenkit nagyon idegesít. Nagyképű, feleség az edzővel, önző, bunkó. Bocsánat a kifejezésekért. Az edző nem tiltja ki, de megfenyegetett egy fiút. Az iskolában is mikor eszembe jutott nagyon ideges lettem. Mit tegyek? 12L

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem bírod elviselni, akkor menj tovább, lépj ki, akár válassz más sportágat; de még pl röplabdások között is előfordul beképzeltség, szóval nem tudom. Táncra járóknál is talán. A kézilabdát, focit,nem tudom. Meg a hokit, korcsolyát, meg még mi van még; nemtom amúgy mennyibe kerül, de van olyan is, hogy szobabiciklit kibérelsz x időre; meg nemtom, énszerintem pl a karatésokban pl van alázat, teniszezni is jó lehet; nemtom, mik vannak még, vizilabda; amúgy hát nemtom nem feltétlenül botlanál bele más sportoknál ilyen emberbe, de azért ahhoz sok ilyen ember van, hogy mindet elkerüld; szóval vagy tűrsz, vagy továbblépsz. Én ismerek egy csajt, akitől már hányingerem van, tényleg, konkrétan fizikailag vagyok tőle rosszul, már most is kezdek, ahogy róla írok, marhára ott fogom hagyni a munkahelyem és keresek mást.
2017. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Ezek az emberek ilyen jelzőtáblák. Hogyha már valaki nagyon irritál, olyan mértékben, hogy már alig birod elviselni, akkor ott kell hagyni, mások kedvéért nemigen változnak az emberek, bár azt is meg lehet próbálni, de kedvesen, felhívva a figyelmét, és nem undok stílusban, hanem finoman, lágyan közölni, vagy megkérdezni, hogy miért viselkedik így, mi bántja, te meghallgatod, a mi bántja talán nem olyan jó, mert ha még titokban, leplezetten érzékeny, akkor még bele is gázolsz az önérzetébe, és inkább megijed, és nem akar veled többet beszélgetni, megnyílni neked, de egy próbát kedvesen azért tehetsz vele; de azt a mi bántját talán inkább mégiscsak hagyd ki.
2017. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*A jelzőtáblákat úgy értem, hogy jelzi, hogy a sorsodban már nem a helyeden vagy, ha olyan mértékben irritál, tehát el kell hagyni, tovább kell lépni.
2017. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem 10 gyerek nem szeretné egy ember miatt abbahagyni a korárlabdázást. Azt hiszi ő a nagymenő( tudom nem számít de en 165cm vagyok ő meg egy fejjel alacsonyabb es 14 éves. ) nagyon nagyon irritáló. Mégegyszer köszönöm a válashokat! És nagyon szeretek kosarazni
2017. dec. 15. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Feleség az edzővel? Mi van?
2017. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*előző,szerintem felesel:D
2017. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(6.vagyok,1.,2.,3.vagyok előbb véletlenül írtam oda a csillagot)
2017. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen felesel akart lenni :) csak kijavítja a telom
2017. dec. 15. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze, beszéljetek az edzővel. Ő a felnőtt, neki kell tennie valamit.
2017. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!