Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kollégiumot kérjek decemberre...

Kollégiumot kérjek decemberre vagy ne? A héten el kell dönteni-tanácsok?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, a kollégium az nyitva ugyan de jelezni kell előre aki maradni kíván, mert a digit távoktatás miatt gyakorlatilag mindenki kiköltözött.


Kérjek kolit decemberben arra az ominózus 1 hétre? dec 14-18?

Miért meggondolandó: mert 1 hétre nem lehet kérni csak 1 hónapra. És díjköteles.

Na most dec 1-11. közt biztos nem kell koli-arra az 1 hétre kellhet (dec 14-18) aztán meg téli szünet.

Kérjek vagy ne? Mert ha abban az 1 hétben se lesz jelenléti suli kidobtam 1 havi koleszdíjat az ablakon.


2020. nov. 23. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Kérjek
Ne kérjek
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha lesz tantermi oktatás, akkor mindenkinek ott KELL lennie, nem? Vagyis teljesen érvénytelen lesz a most kimondott nemleges nyilatkozatod.


Egyébként 95% hogy nem lesz tantermi oktatás. Én nem kérnék kollégiumot. Ha valami csoda folytán mégis lenne, akkor meg a megváltozott körülményre való tekintettel kérelmezném utólag a módosítást (és akkor minden koll. társad ebben a cipőben fog járni, tehát nem lesz egyedi a problémád).

2020. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

", akkor mindenkinek ott KELL lennie, nem? "


Már miért kéne? lemegyek a dokihoz megbeszélem vele, papírt ad és csá.

De akár azt is megtehetem hogy csak úgy nem megyek be és anyámék leigazolják egy részét egy része meg úgy marad igazolatlanul.

Semmi se fog történni, nem vonnak kínpadra érte.

2020. nov. 23. 12:47
 3/10 A kérdező kommentje:

" Vagyis teljesen érvénytelen lesz a most kimondott nemleges nyilatkozatod."


A koll meg az iskola két külön intézmény. AZ iskolát marhára nem érdekli aki kolis azt hol lakik majd ha nem kért kolit. Az ő dolga. Nem az iskoláé a koli.

2020. nov. 23. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téliszünet végéig már marad a digitális oktatás. Jelezd a koli felé, hogy decemberre nem, viszont januárban szeretnél kollégista lenni.
2020. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rossz nyelvek szerint még januárban se lesz itt semmi. A rossz nyelvekkel az a gáz hogy legutóbb is igazuk lett (jelen iskolazár)
2020. nov. 23. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-ra:

Akkor kérelmezed majd az utólagos módosítást a megváltozott körülményekre való tekintettel.

Hangsúlyozom: ebben az esetben nem egyedül te leszel ebben a helyzetben. Hanem gyakorlatilag minden koll. társad.

2020. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Hanem gyakorlatilag minden koll. társad."


Nem, ez tévedés mert sokan kérik a kolit mert nem számít nekik semmit a 12.000 ft-os havidíj. úgy vannak vele kérik aztán max nem mennek, és kidobták a 12-t az ablakon.

Én meg nem akarok 12-t kivágni az ablakon.

2020. nov. 23. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne kérd, viszont a helyet meg jó lenne fenntartani. Nem tudom mekkora nálatok a létszám, de ha meg esetleg várólista van és nem szólsz, hogy maradnál esetleg nem fizetsz, akkor később te fogsz kiszorulni. Ezzel is számolni kell.
2020. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ne kérd, ha tényleg az osztrákokat követjük vírushisztizésben, itt márciusig nem történik majd semmi, az osztrákok január elején terveznek még többet hisztizni (addigra mérik meg a fele-fele arányban tévedő gyorstesztekkel, hogy mindenki "koronavírusos"...) akkor mi január közepén kezdjük, és a márciusi példa alapján a nagy hiszti kezdetétől még két hónap a hullám. tehát március vége a legoptimistább becslés, hogy történik végre valami a hisztin kívül.
2020. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"tehát március vége a legoptimistább becslés, hogy történik végre valami a hisztin kívül."


Bár úgy lenne!! De nem lesz sajnos...

2020. nov. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!