Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek? Légy szíves,...

Szerintetek? Légy szíves, adjatok tanácsokat, de csak olyanok, akik normálisan tudnak beszélni, és nem egyből okoskodni, meg arcoskodni!

Figyelt kérdés
Szóval,végzős vagyok,szóval ez az utolsó évem.Van egy tanár(nő),akivel elég érdekes kapcsolatunk,főleg ebben az utolsó évben olyan feltűnő.Azt itt elég hosszú lenne leírnom,szóval ha kíváncsiak vagytok rá,ha egy picit is,nyugodtan írjatok privibe.Szóval hogy az utolsó évem végét járom,és egyszer beszélgethetnék-e kettesben a tanárral ezekről a dogokról/érzelmekről.Azt félretéve hogy nem túl jó vele a kapcsolatom,de hátha ezzel jobb lenne,mert már annyira feltűnő dolgokat csinál,hogy ezt többen is észrevehették,csak nem akarnak szólni,bár kitudja lehet hogy nem,végül is egy elég érett nőről van szó,és elég ügyesen csinálja :D

2017. máj. 9. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélgethetnél?
2017. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Okoskodás ON:Pont azt a diákját szúrta ki ,aki még fogalmazni sem tud..

Hogyne!Okoskodás OFF.

2017. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mik azok a feltünő jelek?
2017. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szeretem,azokat az embereket,akik gyakorin nagy pofájú emberek,élőben meg csak kis alja emberek,mert igazából fogadjunk,hogy a szemembe nem mernél ilyeneket mondani??

Amúgy meg nem ismered sem az enyém,sem pedig az ő kisugárzását szóval..Oltogass máshol név nélkül

2017. máj. 9. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme itt felvetni a problémát, ha priviben akarod folytatni? Semmi. Így kb. semmit se lehet érteni az egészből.
2017. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen zagyvaság, amit összehordtál. Egyébként te is ugyanúgy névtelenül vagy nagypofájú.
2017. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
S mi van, ha szemtől szembe oltogatna valaki mi lenne? Itt nem tudsz visszavágni, vagyis szóban ott se tudnál, akkor meg mi van? Megvernéd? szerencsétlen xD.
2017. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor te most arról álmodozol, hogy megdugd a tanárnénidet és minden apróságba azt látod bele, hogy ő is akarja. Megnyugtatlak, hogy nem akar tőled semmit, de amikor este a p_csöddel játszol, akkor akkor nyugodtan gondolj rá.
2017. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1.Ti mindenbe csak a rosszat látjátok,mivel eszembe sincs megdugni :D 2.Igen mondjuk már előfordult olyan,hogy valaki oltogatott és ÉLŐBEN,és megvertem.Nem tagadom,eléggé megmonoklisztam,szóval ebbe most beletrafáltál.És 3.Névtelen vagyok az igaz,de én eddig sohasem oltogattam senkit gyakorin,és név nélkül,én mindenkivel tudtam normális ember módján beszélgetni Mondjuk azért kösz a nagy semmit.Ennyit ér a gyakori kérdések
2017. máj. 10. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

1. Ne hagyd, hogy beszólogassanak, gúnyoljanak, és jól teszed, hogy kiállsz magadért. Viszont te se csúfolj, gúnyolj mást. Az igazán erős ember nem csak abban erős, hogy megvédi magát, hanem hogy képes akarattal erőt venni magán, hogy ártatlan embert nem csúfol ki, nem bánt.


2. Fejleszd a tested, a kitartásod, de a lelked is. Az életben sok izompacsirtával, kigyúrt fickóval találkozhatsz, de találkozhatsz púpossal, sántával, tolókocsis emberrel. Tudnod kell, kivel hogy kell viselkedned. Ha elvárod, hogy ne csúfoljanak, te se csúfolj mást. S ha valaki nem csúfol, azt te se csúfold.

2017. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!