Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok csak találgatnak vagy...

Tanárok csak találgatnak vagy tudnak is valamit, amikor azt mondják lesz még idén 20ban jelenléti oktatás?

Figyelt kérdés

Mert mondtak azok már mindent a mostani leállás előtt is, van aki azt mondta még októberben 100% hogy nem lesz iskolazár (és lám, lett) van aki szerint szeptember fele után bezárunk (és nem zártunk) stb.


Most meg egyesek „nagyon tudják“ hogy idén lesz még jelenléti oktatás. Hát ha ez is úgy jön be mint az összes többi amit jósoltak....



#weew
2020. dec. 6. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Lesz
Nem lesz
Pofáznak összevissza
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha minden szuper lenne, akkor sem lenne értelme 1 hétre újranyitni. Mire elindul a dolog, téli szünet lesz.
2020. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És amikor tavasszal /nyáron a 2,5 hónapos teljes leállás után kinyitottak jún 1-el keméyn két hétre, hogy aztán jún 15-telk meg újra bezárjanak teljes nyárra, annak mi értelme volt? mégis megtették.
2020. dec. 6. 11:03
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

#2 Látom, nehéz a felfogásod, de azért ide is leírom:

Óh, te butuska... Nem állították vissza a jelenléti oktatást két hétre, csak engedélyezték, hogy a szervezzenek kiscsoportos foglalkozásokat, konzultáció és felzárkóztatás céljából. Téged valószínűleg azért rendeltek be, mert szart se csináltál két hónapig, és fel kellett zárkóztatni.


(Mellesleg most is ez az állapot áll fenn, tehát a te szeléleteddel nézve most is nyitva vannak a sulik.)

2020. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csak találgatnak, mint eddig, még nincs hivatalos infó erről
2020. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"l. Téged valószínűleg azért rendeltek be, mert szart se csináltál két hónapig, és fel kellett zárkóztatni."


engem a kutya nem rendelt be, bementek magamtól 1 azaz 1 napra és soha többet. ennyi történt.


az iskola pangott, a létszám negyede se volt benn. nem is mentem be. a tanár azt mondta nem írják a hiányzást. mondtam tök jó, felálltam és hazamentem.

2020. dec. 6. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Jaj már megint ez az idióta, hát nem hiszem el...
2020. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppen rekordokat döntöget a járvány szerte Európában, az elhunytak 40%-a november első hetében koronavírus fertőzött volt Magyarországon, most már valószínűleg nagyobb ez az arány. Az egészségügyi kapacitás több helyen már akadozik hetek óta, nem tudják a megfelelő létszámban ellátni a betegeket.

Szerinted mennyi a realitás hogy majd a járvány csúcsán fogják újra kinyitni a középiskolákat?

2020. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Szerinted mennyi a realitás hogy majd a járvány csúcsán fogják újra kinyitni a középiskolákat?"


normális aggyal számolva nulla.


Orbáni aggyal számolva ki tudja.... simán megnyitja a Csúti. Ő egy másik világban él, dolgozóink helytállnak.....

Kásler a napokban pofázta hogy még reeeeeengeteg kapacitás van az eü-ben... és azt akkor ki is kell használni.

Világos.


Hát?

2020. dec. 6. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolák újranyitásával kapcsolatban senki sem tud semmit, még a megyei kormányhivatalok szintjén sem. Nem is nagyon tudhatnak: erről (is) Viktor király dönt, minden attól függ, éppen mit álmodik az éjjel.
2020. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na tessék. tehát akkor reális amit mondtam hogy járvány ide vagy oda, a Csúti gondol egyet és kinyit mindent. Azért mert CSAK.


hát nem így van?

2020. dec. 6. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!