Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ufonak hivnak az osztálytársai...

Ufonak hivnak az osztálytársaim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom őket,mindegyiket

Legszivesebben nem járnék oda dehát más választásom nincs nagyon messze van a suli meg amúgy is...

Egy srácot is szekálnak és mondta hogy rájuk hivja a zsarukat,és ők elkezdtek gúnyolodni hogy egész nap a zsarukat várták,és még nekik áll fejjebb...

Én se szeretem azt a srácot de már sajnálom mert mindenki bántja,ha kétségbeesésében sirni kezd mindenki köré megy és jobban elkezdik,de a tanárok hiába szólnak mindennap egy rémálom neki


Van egy másik srác ő neki mindig szanaszét dobáljak a cuccait kiboritják az üvegét és ő még képes jóban lenni velük,mondjuk mi más választása van mer aki nincs jóban velük az áldozat


Azt hiszik amit csinálnak vicces pedig nem


Ami a legidegesítőbb hogy egyik sem cigány csak az egyik félig és cigányul beszélnek közbe lefogadom azt sem tudják mit jelent..


Már 2 intőjük van ha jól tudom mert év elején egy tanárt bevettek egy csoportba(jól néz ki) és gondolom ..hát ..tetszik nekik


Utána pedig kést hoztak a suliba


De nem,ők igy sem fejezik be ,nemrég egy barátnőm privát üzenetét tették nyilvánossá és mikor nem jött suliba kibeszélték hogy biztos ezért nem jött mert hogy lehet ennyire megharagudni ez is nekik állt fejjebb


Külön mind normálisak de egybe kész káosz az egész


Az egyik barátnőm aki egyébként normális az egyik ilyen gyerekbe szerelmes.....


Ha az egyik srác öccsét bántani merik azt megöli az összes a suliban..


Mégis mit tegyünk??



#Irritáló osztálytársak
2020. dec. 15. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez... elég zavaros
2020. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért érthető?
2020. dec. 15. 12:39
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Telefonálj haza, ahogy én szoktam


ET

2020. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs nálam a telóm sose..
2020. dec. 15. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem foglalkozol vele talán elmúlik.
2020. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ufó? És akkor mi van? Nálunk volt E.T., Coca, Dugó, Cserpák, Törpe, Bambi, Tücsök, és rengeteg Köcsög.

Ezentúl, ha valaki beszól, üvölts rá jó hangosan: -Mi van köcsög, nem tudod, hogy én Ufó vagyok!?

2020. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az a kulcs ilyenkor, hogy összefogtok egymással.

Azért mernek titeket betámadni, mert ti valószínűleg egyedül vagytok egész nap, ezért könnyű prédának minősültök.


A kést viszont mindenképp jelenteni kell, mert az már túlmutat a gyerekes csínytevéseken...

2020. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Amíg csak így hívnak addig ne foglalkozz velük. Megunják majd, meg most mi van akkor ha így hívnak?? Őket minősíti ez a viselkedés nem pedig téged.

Ha meg piszkálódnak szólj a szülőknek. Nekem ugyan nincs gyerekem, de ha lesz majd és ilyennel haza állítana, hogy őt piszkálják a suliba én nem a gyerekkel, hanem a gyerek apjával beszélném meg a dolgokat, rosszabb esetben értelmet verek én az apjába, hogy ne felejtse el a saját gyerekét megnevelni.

2020. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Engem hívtak chewbaccának, nyunyókának, hízómalacnak, életképtelennek, földalávalónak, stb. Mit lehet tenni ellene? Semmit. Úgy hívnak, ahogy akarnak, joguk van hozzá. Egyedül pedig több tucat ember ellen nem fogsz tudni kiállni. Összefogni se nagyon pazarold az időd más prédákkal, azért vagytok prédák, mert védekezésképtelen emberek vagytok, ők a nagy gyakorlatukkal megtalálják a gyengepontot elég hamar, amit nem tudtok rezisztálni és ők fognak kijönni győztesen. Mondanám, hogy engedd el a füled mellet, de tudom, hogy ez fizikailag képtelenség. Sajnos vannak helyzetek, amikor az ember nem tehet semmit. Ez sajnos az, mert ismerik a határokat, amíg vadulhatnak és az iskolai bullyingot annyira nem büntetik, szóval elmehetnek elég vad szintekig. Addig fognak basztatni titeket, amíg idegileg össze nem roppantok. Hidd el, 12 év tapasztalatom van benne, én az általános sulit majdnem halottként végeztem el bélcsavarodás miatt, a középsulit pedig pszichiátriai esetként végeztem el, teljes idegösszeroppanásban. Előre sajnállak titeket is, sajnos nem tudom mit modnani, csakhogy kitartást és próbálj meg érettségi után regenerálódni, amennyire csak tudsz (nekem sajnos nem sikerült).
2020. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál életkort, de az írásképedből ítélve és az alapján, hogy a középiskolákba most nem járnak be a tanulók, felső tagozatos általános iskolás korosztályra tippelek. Nálunk is voltak mindenféle gúnynevek általános iskolában. Volt egy duci lány, őt Visonkának csúfolták, egy aspergeres srácot Holdkóros Tonhónak, én a Törpe voltam, mert elég alacsony gyerek voltam, és tutira volt még egy csomó hasonló, de most hirtelen csak ezek a konkrét esetek jutnak eszembe. Minden kiskamasz közösségben vannak ilyen gyerekek. Középiskolára legtöbben kinövik. A kés mondjuk tényleg elég durva, azt jelezni kell a tanároknak.
2020. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!