Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ufonak hivnak az osztálytársai...

Ufonak hivnak az osztálytársaim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom őket,mindegyiket

Legszivesebben nem járnék oda dehát más választásom nincs nagyon messze van a suli meg amúgy is...

Egy srácot is szekálnak és mondta hogy rájuk hivja a zsarukat,és ők elkezdtek gúnyolodni hogy egész nap a zsarukat várták,és még nekik áll fejjebb...

Én se szeretem azt a srácot de már sajnálom mert mindenki bántja,ha kétségbeesésében sirni kezd mindenki köré megy és jobban elkezdik,de a tanárok hiába szólnak mindennap egy rémálom neki


Van egy másik srác ő neki mindig szanaszét dobáljak a cuccait kiboritják az üvegét és ő még képes jóban lenni velük,mondjuk mi más választása van mer aki nincs jóban velük az áldozat


Azt hiszik amit csinálnak vicces pedig nem


Ami a legidegesítőbb hogy egyik sem cigány csak az egyik félig és cigányul beszélnek közbe lefogadom azt sem tudják mit jelent..


Már 2 intőjük van ha jól tudom mert év elején egy tanárt bevettek egy csoportba(jól néz ki) és gondolom ..hát ..tetszik nekik


Utána pedig kést hoztak a suliba


De nem,ők igy sem fejezik be ,nemrég egy barátnőm privát üzenetét tették nyilvánossá és mikor nem jött suliba kibeszélték hogy biztos ezért nem jött mert hogy lehet ennyire megharagudni ez is nekik állt fejjebb


Külön mind normálisak de egybe kész káosz az egész


Az egyik barátnőm aki egyébként normális az egyik ilyen gyerekbe szerelmes.....


Ha az egyik srác öccsét bántani merik azt megöli az összes a suliban..


Mégis mit tegyünk??



#Irritáló osztálytársak
2020. dec. 15. 12:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam hogy most t örtént,

Csak azért irok igy mert telefonon vagyok és nem mindig teszem ki az ékezeteket


És hogy mi a baj?


Hogy csendes vagyok és most én vagyok a démon a suliban.

2020. dec. 16. 17:45
 12/13 gp123 válasza:
Amikor általánosba jártam nekem is így volt. Egyszer ha már nem bírod meg kell verni valamelyiket aztán békén hagynak.
2020. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Az a baj, hogy sokan nem ismerik az 1v1 fogalmát. Nem egy verekedést láttam már, de talán csak 1 nél volt az, hogy az egyik gyerek "győzött" a másik "kikapott" és ennyiben maradtak a dolgok. Az az általánosság manapság, hogy ha úgy van akkor beleszólnak a többiek ott és akkor, vagy utána az illetőt megkeresik. De volt már olyan is, hogy egy gyereknek nekimentek, nem ütött vissza, csak mikor már muszáj volt védenie magát. Annak az lett a vége, hogy a gyerek akit megtámadtak ő fefüggesztettet kapott, a többiek meg semmit. A furcsa az, hogy ebben a történetben nincs ferdítés. Rátámadtak a gyerekre aki büntetettlen előéletű volt, a támadók pedig büntetett előéletűek. Volt tanú is a bíróságon nem is egy, hiszen sokan látták a történetet, mindenki a gyerek mellett tanúskodott, de az ítélet mégis az volt amit írtam.



Engem általánosbna szekáltak, én azzal nem tettem semmit. Csendben tűrtem, edzettem, pihentem. Minden nap gyomor görcsel mentem suliba. Közép suliban is már akkora voltam mint egy hegy. 8.osztály végén a nyáron rengeteget nőttem és ugye sokat edzettem. Utólag nem bánom hogy szekáltak, hiszen lehet ez az oka annak, hogy én most nem "bántok" senkit aki kissebb nálam. Volt olyan mikor egy srác híresztelgetett rólam pár dolgot középsuliban és mivel kissebb volt tőlem emiatt nem is tudtam lerendezni vele az ügyet. Inkább a báttyával beszéltem, hogy az öccsét nem bánthatom mert kissebb, de ő meg az én súlycsoportom... Szóval inkább rendezze le ő, vagy én rendezem le a srác tesójával.

2 perc múlva az öccse ott volt előttem, hogy bocsánatot kérjen. Ez volt általános óta a legnagyobb konfliktus helyzetem.

Nekem lehet tényleg kellettek azok az általános iskolai évek ahhoz, hogy ne szekáljak másokat, ne legyek eltelve magamtól, hogy én erős vagyok, nagy vagyok, nekem már mindent lehet. Bennem ha picit is olyat csinálok ami másnak kellemetlen lehet akkor megszólal bennem a vészjelző, hogy ezt bizony nem kellene.

Lehet ez akár annyi is, hogy ha ketten megyünk egy szűk járdán akkor is igyekszem én húzódni

2020. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!