Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszhettem ennek a tanárnak?

Tetszhettem ennek a tanárnak?

Figyelt kérdés
Karantén előtt volt ez. Nem tudom ki ő, sose volt órám vele. (egyetem amúgy) Szóval amikor mentem valahova a sulin belül, akkor szoktam látni hogy mondjuk az irodánál áll és néz engem. Meg ha felveszem vele a szemkontaktust, akkor ilyen 3-4 másodpercig tuti tartja. Ennél tovább sose mertem nézni őt. De amikor elment mellettem folyosón sokszor csak maga elé nézett és vagy egyáltalán rám se nézett, vagy utolsó pillanatban rám pillantott.
2020. dec. 18. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2020. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt már feltetted egyszer.
2020. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Ez egyetem, semmi nem tiltja, hogy legyen valami közted és az adott oktató között.
2020. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok.

Tudod, akkor, amikor többen lelibáztak téged, és arra ösztönöztek, hogy inkább tanulj, mint hogy tanárt zaklass.

Az ilyenek szoktak aztán óbégatni és tönkretenni tanárok életét, pályáját,

mondván, hogy "abuzálták" őket.

2020. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne tanár, sem tenném fel így senkinek. Még srácok sem szoktak ilyet csinálni, nemhogy lányként oda merjek menni ilyennel.
2020. dec. 18. 23:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért zaklatnék tanárt??? Soha nem beszéltem vele.
2020. dec. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!