Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tetszhettem neki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhettem neki a viselkedéséből? Én 22, Ő 50

Figyelt kérdés

Pénzügyi szférában dolgozom, az adott férfivel emailek és telefonbeszélgetések zajlottak új szerződés kapcsán. Múlt héten Első találkozáskor már hozott nekem 1 tábla csokit anélkül hogy látott volna, vélhetőleg feleségével érkezett mert egy vele egykorú nő kísérte be. Az úrral elmentem az irodába, ahol személyes kérdéseket tett mint pl származás (van bennem Ázsiai vonás) stb. Majd mondtam neki Online kötünk szerződést, én kimegyek, hiszen más nem lehet a kamerában Online ügyintézés során. Egyből elkezdte mondani hogy ne hagyjam egyedül, maradjak vele az irodában stb.. Ma vissza jött hozzám, már a nő (gondolom felesége) nélkül, kérdezte hogy el tud e érni mobilon, dicsérte a kézírásom, de ezen kívül csak egyszerű ügyintézés történt.

Igazából vonzó férfi, nagyon jól tartja magát 50 évesen, szinte azt mondanám szexi, de van párom, és azért jóval idősebb.

Szerintetek ez a viselkedés mire utal? Bejöttem neki?



2019. dec. 23. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
A viselkedésed aranyásásra utal. Jaaa vagy az ő viselkedése mire utal... bocsi. Elnéztem.
2019. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű hogy bejöttél neki🙂Neked kell tudd mit szeretnél. Ha van párod becsüld meg és légy hűséges hozzá-ez az én véleményem.🙂
2019. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztem megcsalni, csak ilyen korosztályból még nem volt hasonló tapasztalatom és nem tudtam mire vélni. 😃
2019. dec. 23. 23:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 22 éves hölgy vagy!🙂Készülj fel az ilyen szituációkra jobban, a kor egyenlő sok élettapasztalattal, abban a korban nem kicsit ismerik a férfiak a nőket.🙂
2019. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem bejössz neki.

L

2019. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
1 hét múlva egyel több megcsalásos kérdésre számíthatunk Hölgyeim és Uraim.
2019. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kor sajátossága az illem, és az előzékeny viselkedés.

A kedves apró gesztusok egy bizonyos inteligencia szint felett adottak. Attól, hogy nem úgy kezelnek egy nőt mint a sánta lőtéri kivert kóborkutyát, még nem kell belefantáziálni ami nincs benne a kontaktban.

2019. dec. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tetszettél neki, de inkább csak jó pontot akart szerezni nálad a kedvességével.

Ha egy férfi nem viselkedik így, akkor már rásütik hogy bunkó, nyers és nem tud viselkedni a nőkkel.

2019. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű

50/F

2019. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

#7 "A kor sajátossága az illem, és az előzékeny viselkedés."


A kor sajátossága a romló egészségi állapot és az egyre több őszhajszál és ránc. Ezenkívül szinte semmi más. Menj be egy késdobálóba és keresd meg az 50-60 körüli fazonokon az illemet és előzékeny viselkedést. :)

Csak az tudja hasznosítani a tapasztalatait akinek már előtte is volt mit a tejbe aprítania. A kor önmagában csak eltelt idő.

2019. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!