Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit írjak neki? Hogyan köszönj...

Mit írjak neki? Hogyan köszönjem meg?

Figyelt kérdés

Az iskolában húztunk karácsonyra és a lezárások miatt azt beszéltük meg, hogy képeslapot küldünk egymásnak. Én az osztályfönőktől kaptam képeslapot. Mit írjak neki messengeren? Nem szeretek messengeren üzenetet írni tanároknak mert olyan kínosan érzem magam.


Ha ezt írom jó?

Jó estét Tanárnő! Nagyon szépen köszönöm a képeslapot! Kellemes ünnepeket Önnek is! 🎄❤️



2020. dec. 25. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés, de nagyon szerencsétlen vagyok ilyen téren.
2020. dec. 25. 18:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz 😊
2020. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Mi is csináltunk ilyet, de nem volt megköszöngetés.

Szerintem felesleges is.


De, ettől függetlenül teljesen jó, amit írni szeretnél.

2020. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. dec. 25. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Mit szólt az ofőd? Örült az üzenetnek?


Remélem ő nemegy vaskalapos tanárka, aki nem engedi 45 perceken át enniés inni a diákokat...

2020. dec. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 'kívánok'-kal kicsit még illendőbb, még tisztelettudóbb, mégkedvesebb lehetne. :):)


Tehát h jó estét kivánok , Tnő ! De inkább jo helyett is szép-et , de nem tudom én ezeket; de én tehát így is örülnék már egy ilyen üzenetnek

2020. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nem vagyok tanár
2020. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!