Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik egy egyetemre járnak...

Akik egy egyetemre járnak velem, jogosan várják el, hogy köszönjek nekik akkor is, ha nem ismerem őket?

Figyelt kérdés
Egy kis egyetemre járok ahol legtöbben ismerik egymást, családias a légkör. Így kb. mindenki köszön is mindenkinek. Egy ilyen helyen, jogosan várják el még egyetemen kívül is, bent a városban mondjuk vagy akár onnan messzebb is, hogy köszönjek nekik ha összefutok velük az utcán, akár ismerem őket, akár nem? Vannak akikről nem is tudom hogy oda járnak, ők meg felismernek engem, és meg van a véleményük, ha nem köszönök.
2019. szept. 7. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek köszönnél az egyetemen akkor köszönj nekik mindenhol máshol is. Ha meg valakit nem ismersz de rádköszön akkor viszonozd, nem kell ebből gondot csinálni
2019. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ha rám köszönnek az utcán, akkor visszaköszönök, akár ismerem, akár nem. Abból indulok ki, hogy nekem is rosszul esik, ha valakinek köszönök, de nem köszön vissza. Nem kell velük órákig beszélned, egy szia pont elég, és mész tovább.
2019. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!