Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Irtok vicces storykat amik...

Irtok vicces storykat amik így az online oktatás alatt történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Velem pl, az történt és szerintem ultra ciki volt, hogy nem vettem le a hangot a meetnél amikor beszóltam egy kicsit(nagyon csúnyát) az egyik nagyon utálatos tanáromnak(tényleg az, nagyon,amúgy én tisztelem a tanárokat de ez hát..)

Még az a szerencse, hogy nem lett baj, belőle így csak egy jót röhögtem rajta, mert élőben tuti nem mertem volna ezt mondani, kaptam volna az igazgatóit az biztos.

2021. jan. 5. 09:48
 2/9 PSPETI ***** válasza:
29%

Írtok vicces sztorikat, amik az online oktatás alatt történtek meg veletek?

Így a helyes.

2021. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felsőoktatás, egy ismerősöm vizsgáztatott online.

Persze nagyon figyeltek, hogy ne lehessen csalni, de valahogy a diákok mégis rommá puskázták magukat, és simán ötösöket írtak.


Azt találták ki, hogy a szóbelin "meg kell védeni" az írásbelit. Ha tudnak jól válaszolni három kérdésre az írásbeli tesztből, megkapják az ötöst. Ha egyre sem tudnak, akkor kettest kapnak.


Volt olyan diák, aki szemrebbenés nélkül bemondta ezután a szóbelin, hogy "köszöni szépen, elfogadja inkább a kettest, nem él a lehetőséggel, mert egész éjjel tanult, és nagyon fáradt ahhoz, hogy válaszoljon a kérdésekre..." :D

2021. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
1 ilyen kérdést olvastam pont itt a gyakorikerdesek.hu oldalon, egy srác valami hangokat játszott le és a tanár kérdezte ki volt, de senki se felelt XD
2021. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyik fiú osztálytársam háta mögött egyszer elsétált egy melltartós csajocska...


Anyám lehívott reggelizni, míg biosz órán voltam. + be is jött a szobámba.

2021. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Egyetem, év eleji hibrid oktatás. Volt sok olyan csoporttársam, akinek úgy jöttek ki az óraik, hogy egymás után volt egy táv meg egy jelenléti, így az online előadást vonaton/buszon ülve hallgatták.

Egyik órán beszél nagyban a bácsi, amikor egyszercsak megszólal valaki a meetingben. Valószínűleg le volt neki némítva az előadás, de a saját mikrofonja nem, és gondolom valami barátjával beszélt, de jó alaposan megtárgyalták, hogy késik a g*cis vonat, meg valakinek szülinapja lesz és mit vegyenek ajándékba. 200+ fő volt a meetingben, így nem tudtuk kitől jön a hang, szegény bácsi meg ott hallózott.

Egy másik órán meg a tanárnak fél órával kezdés után elment az internete és lecsatlakozott a meetingről. Írtunk neki emailt meg minden, de nem reagált. Háromnegyed óra múlva kb visszatért, és magyarázott tovább mintha mi sem történt volna. Mint utólag kiderült, nem vette észre, hogy lecsatlakozott és leadta az órát saját magának, közben meg nem értette miért nem válaszol senki a kérdéseire.

2021. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem engedett a tanár se enni se inni, erre kikapcsoltam a kamerát és ettem és ittam és elmentem slozira is. De ezt csak álmodtam. :(
2021. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Fingott a tanár
2021. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felalltam a gep elol, veletlen bekapcsolt a kamera es a nom ott setalgatott bugyiba. Ugy irtak ram hogy para van :D
2021. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!