Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valószínű, hogy meghosszabítjá...

Valószínű, hogy meghosszabítják a korlátozásokat, mennyi eséje van annak, hogy ebben a tanévben már nem kell menni?

Figyelt kérdés
A kormány tudtommal csak 90 napra kapott felhatalmazást, ami ha meghosszabítják, akkor február 11-én le is jár. És ez után már nem tarthatnak itthon? Vagy hogy van ez, valaki nem tudja?

2021. jan. 7. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Senki nem játszik már Nintendoval.
2021. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogjàk szerintem tovább húzni, nem tud Magyarország leállni ilyen hosszú időre (vendéglátó, múzeum,szînház szb akiknek nincs most munkájuk) sajnos.
2021. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
tavaszi szünetig sztem itt semmi se lesz
2021. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne lenne? Februárba biztos visszamegyünk, már csak azért is, mert nem 11-ig lett meghosszabbítva hanem csak elsejeig. Nem lehet végtelenségig halasztani.

Lepontozást előre is köszönöm

2021. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

SOHA NEM TANULUNK?? SOHA????


"biztos visszamegyünk" és ezt pont most sütjük el amikor egész tegnapig mindenki azt pofázta biztos nem lesz hosszabbítás?? és lett.....


és ezek után újra ugyanott tartunk hogy biztos ez biztos az... semmi se biztos! Majd ami megtörtént az a biztos...


de azért szavakból és elszólásokból kirajzolódik a folytatás.... a korlátozás hosszabbítása egyelőre (igen, elhangzott!!!!) feb 1-ig

egyelőre....

Hát akinek csöpp agya van érti.

Marha nehéz ám.

2021. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

De, majd biztos így fog lemenni az egész tanév... Hol éltek ti?


És akik májusban érettségiznének, vagy technikus vizsgáznának, azokkal mi lesz? Nem lehet ezt még hónapokon át elhúzni online...


Én is introvertált személyiség vagyok (ezt azért írom, mert aki társasági ember az inkább azon aggódik, hogy meddig lesz még ez az egész) és elég jól elvagyok itthon, de nem lehet ezt a végtelenségig húzni...


Szerintem legkésőbb márciusig fog ez tartani, utána semmiképp nem lesz távoktatás, addigra lesz elég oltóanyag és valszeg a számok is lejjebb fognak menni.


Akiknek meg nincsen munkájuk, azokról meg ne is beszéljünk. Épp elegen szívják ezt meg így is. Ti meg komolyan azt akarjátok, hogy az egész tanév így menjen le?


Inkább örüljetek, hogy ezt még kitolták február 1-ig. De ahogy látom, nektek ez sem jó...

2021. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
92%

Nekem az tetszik a legjobban az egész kérdésben, hogy akik szerint nyitnak lehülyézik azokat akik szerint nem, és fordítva :D

Szerintem a tavaszi szünet előtt feloldják, mert mire átoltják a lakosságot az jó esetben szeptember(nem csak itthon, Izraelt leszámítva kb mindenhol), ezt nem lehet ilyen szorosan a vakcinához kötni, hiány van belőle az egész világon. Ezen túl pedig a vendéglátó és szórakoztatóipar bevétele is hiányzik, főleg úgy, hogy a kiesett béreket is valamennyire pótolja az állam. Ezen felül pedig alapvetően mennek le a számok, ezt most azért csinálta, hogy ne forduljon vissza a tendencia. Az is jó jel, hogy egyelőre csak február 1-ig hosszabbította meg, nem egy hónappal, azaz 11-ig, és, hogy a bérek pótlását is január 31-ig vállalta az állam. Szerintem ha ezt tényleg hosszú távra szeretné berendezni, akkor eleve 11-ig hosszabította volna meg mindkettőt, és nem úgy fogalmazott volna, hogy az első egy-két hónap döcögős lesz, de aztán be kell gyújtani a rakétákat.

2021. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Látom fáj az igazság, ha ennyire lepontoztok...
2021. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

"egyelőre csak február 1-ig hosszabbította"


Igen. egyelőre. ott a kulcsszó.

2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
89%
Igen, egyelőre, mert ez a hivatalos álláspont, az egyelőre nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg lesz hosszabítva, hanem, hogy most éppen ezt tudjuk biztosan.
2021. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!