Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok Orbán vajon...

Mit gondoltok Orbán vajon meghosszabítja február 10-ig a járványügyi intézkedéseket? (Esti kijarási korlatozás, vasarlasi idosav, online oktatás stb)

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Tutira, de már előtte való napokban.
2021. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Megszüntetni biztosan nem fogják a korlátozásokat, maximum minimálisan enyhíteni, mert az oltások még csak most kezdődtek el. Ha egy hét múlva feloldanak mindent, azzal feleslegessé teszik az előző heteket. Pont most kell alacsonyan tartani a fertőzöttek számát, hogy minél hamarabb tudjanak oltani minél több embert és az oltásokra tudjanak koncentrálni az ápolás helyett. Bár megjegyzem, annyira keveset teszteltek az elmúlt napokban, hogy sokkal több fertőzött van, mint amit hallani...több ismerősöm is van, akik 4-5 napja várnak a tesztre.
2021. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Remelem, hogy legalább a november 10 előtti szintig gyengítik az intézkedéseket, mert ezek, amik most vannak nonszensz mind.
2021. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem májusig marad ez, mint tavaly, aztán utána meg oltás igazolással mehetsz csak mindenhová. Van egy olyan érzésem, hogy ebben az évben sem lesz ennek vége.
2021. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Biztos meghosszabbítják.
2021. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Meghosszabbítják valószínűleg tavasz közepéig. Ráadásul most jönnek a legnehezebb hónapok. Hideg, összezártság, köhögés, rengeteg alap fertőzöttel. Ráadásul az oltás lassan halad és az eddigi kb 15 százalékos átfertőzöttség nagyon kevés.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Már előző hónapban is pedzegette az oktatási államtitkár, hogy 11-én ki akarják nyitni a középiskolákat, úgyhogy én bizakodom hogy egy kismértékű enyhítést meg mernek lépni. A jelenlegi intézkedések is január 11.-éig vannak hatályban mai állás szerint, kétlem hogy ez véletlen egybeesés volna. Mondjuk ezzel a 20 órás kijárásival kezdhetnének valamit, fel nem fogom miért nem volt elég előtte a 0-5 óra közti, nekem durván belekavar az életembe és sokkalta körülményesebb megoldani kb. mindent. És szerintem a héten még lesz is döntés, csütörtöki kormányinfóig várhatóan.
2021. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szigorithatnak, az ev elejen ugy sem duborog az elet ... amugy is amig nem jon meg az oltasi kedv (meg persze a vakcina), addig minel lazitananak? A virus ugyan ugy tombol.
2021. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha az iskolákat megnyitja, akkor kénytelen lesz például az éjszakai tilalmat megszüntetni és a 19:00 bolt zárást is. Nekem Egyetemen volt, hogy 21:00 után értem haza, mert este is volt óra 18 tól.
2021. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg fogják. Ma kb ezt mondta a rádióban, csak kódolva..
2021. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!