Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha jelenleg csak a végzősöket...

Ha jelenleg csak a végzősöket említik, hogy visszamennek tanulni, lehetséges, hogy március, április fele a 9-11 is megy?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Kb. április 1-től lehetséges. Attól függ, milyen gyorsan jön a vakcína.
2021. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem. A végzősőket is csak az érettségi miatt engednék vissza, az meg májusban lesz. A másik, hogy az is felmerült, hogy őket előrevennék az oltási sorban. Viszont ez már olyan kérdéseket is felvet, hogy ha eddig azt szajkózták, hogy nem kötelező az oltás, akkor ha egy diák nem akarja beoltatni magát, akkor nem is érettségizhet?

Szerintem az alsóbb osztályoknak ez a tanév kuka, már ami a jelenléti oktatást illeti.

2021. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges.
2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 már az is nagyon jó lenne, viszont április 4-én húsvét, nem hinném, hogy akkor lenne értelme, max húsvét után:/


#2 nagyon remélem, hogy ez sem lesz kuka, mint amilyen az előző volt..

2021. jan. 25. 10:29
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen abszurd a nyári, oltásnélküli bárki mehet bárhova után ezt a cirkuszt játszani most...
2021. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy a kormány csak kapkod ide-oda, sokszor egyik mondatával üti agyon a másikat. Lásd például tavasszal, bejelentették, hogy marad a rendes oktatás, pár napra rá meg azonnal minden online. Kedvec módszerük, hogy midnenről az utolsó pillanatban döntenek. Pl. arról volt szó, hogy január 11-től már rendes oktatás lesz. Mikor döntötték el, hogy mégsem? 8-án.

Szóval itt legfeljebb csak tippelgethetünk, de érdemi információt szerintem még ők maguk sem tudnak.

2021. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarom védeni a kormányt (nem is szeretem őket), de itt mindenről csak feltételes módban lehet beszélni, mert bármelyik pillanatban borulhat a terv, ha egy tényező megváltozik. Próbálnak optimistán hozzáállni a dologhoz, de szerintem, sokkal nagyobb "népszerűsége" lenne, ha a legborúlátóbban terveznének és azokat közölnék a néppel. Pl mondja azt, hogy ebben a tanévben úgy számolnak, hogy digitális oktatás marad, viszont, ha a feltételek és a körülmények engedik, LEHET, hogy korábban is megnyithatóak az iskolák. Szóval mindenki úgy kalkuláljon, hogy legyen egy A meg B terve is. Mert jelenleg nincs.

Igazából a diákok helyett sokkal jobban sajnálom, ami a vendéglátósókkal és az alkalmazottaikkal történik, mert bevétel nélkül maradtak, segítséget pedig nem nagyon kapnak.

2021. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 teljes mértékben igazad van.


A vendéglátósokat én is sajnálom, rokonok közül is sokan dolgoznak ilyen helyen. Persze, értem én, hogy be kell záratni a nagyobb forgalmú helyeket *a vírus megfékezése miatt*, de hogy közben meg már hónapok óta sz.rban vannak, és semmi segítséget sem kapnak, az nonszensz..

2021. jan. 25. 11:46
 9/14 A kérdező kommentje:
még jó, hogy most először kérdeztem meg.😃😃 De bocs, uram, többet meg nem szólalok
2021. jan. 25. 18:05
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
persze, mindig ez a kifogás. az oldalon ez a legelső kérdésed meg ma regisztráltál mi?
2021. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!