Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Marciusban szultem, a csaladi...

Marciusban szultem, a csaladi potlekot megkaptam marcius, aprils, majus, a gyest viszont csak majusert kaptam meg. Azt nem fizetik vissza visszamenoleg?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszerre igényelted őket? mennyit utaltak? nem lehet, hogy te tévedtél? ha cspre jogosult vagy akkor gyesre is, együtt szokták utalni. anyaságit megkaptad?
2016. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy a májusit még senki nem kapta meg. nyilván te se...
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoval eloszor ket hete kaptam az antasagit 64ezret es a ket havi csaladit 24et, igy volt vmi 88 ezer vmennyi. Ra egy hetre kaptam 35ezer vmennyit gondolom ez a csaladi potlek es a gyes. Akkor ez az aprilisi lehet utolag? A majusit mikor kapjuk meg? Bocsi utolso de nem vagyok meg tisztaba az utalasokkal.
2016. máj. 31. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
A májusit holnap utalják,és holnapután lesz a számlán.Mindig visszamenőleg kapjuk,és a hónap első munkanapján utalnak,és másnap lehet levenni a számláról.
2016. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jó lesz az akkor :)

családi az egész hónapra jár. gyes viszont napra az első és utolsó hónapban. tehát te kaptál 2 havi csp-t és 1,5 havi gyest no meg az anyaságit.


héten majd kapsz megint csp-t és gyest :)

2016. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utólag fizetnek, így májusra még semmit nem kaphattál. Szerintem érkezett családi pótlék márciusra és áprilisra, valamint gyes március törthónapra és április teljes hónapra.
2016. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bella169 ***** válasza:
100%

a 64 ezer az anyasági

a 24 ezer az márciusi és április családipótlék

a 35 ezer meg a márciusi (tört hónap) és az áprilisi gyes

A májusit a héten fogod megkapni.

2016. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es nagyon jól leírta, úgy van. Mindig visszamenőleg utalnak, most júniusban kapjuk a májusit, majd júliusban a júniusit és így tovább....

Holnap kell kapj( ha utalással kérted), 25 ezer Ft gyest és a 12 ezer családit.

2016. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A mai utalás (amit holnap kapsz meg), az a májusi gyes és csp.

Mindig a hónao első munkanapján utalnak és másnap lesz a számlán, erre nem vonatkozik a 4 órás utalás.

2016. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!