Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem nyitnak már az...

Miért nem nyitnak már az iskolák? Mert az online oktatás nem valami hatékony, úgy érzem. Főleg annak aki szakmát tanul!

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Cilit/Viktort kérdezd.
2021. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az új fertőzöttek aránya a teszten átesettekhez képest, napi szinten ugyanúgy 10% körül mozog, ahogy eddig, tehát semmi nem változott.


Jelenleg kb. 150-160 ezer embert oltottak be első körben, ami a teljes lakosság bő 2%-a. Ez is kevés.


Szóval ezekre alapozva semmi nem indokolja a nyitást. Aztán hogy odafent mire alapoznak, az más kérdés, de szerintem holnap reggel kiderül.

2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

"Mert az online oktatás nem valami hatékony"


aki szakmát tanul annak lehet, de én 4-esnél rosszabb jegyet nem szereztem a távoktatás alatt. nekem sokkal hatékonyabb, mint a jelenléti.

2021. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!