Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy igazolatlan óra miatt mi...

Egy igazolatlan óra miatt mi történik?

Figyelt kérdés
Lesz valami következménye ennek vagy egy óra miatt még nem?
2021. febr. 4. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2021. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz
2021. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

senkit se izgat.

Nekem is volt utolsó éven 3, csak azt nem tudom, hogyan, szerintem csak szemétkedett ofő, hát nagyon meghatott,komolyan

2021. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az iskolád házirendjében leírtakat.

Szerintem tuti benne van, hogy hány igazolatlan óra után vannak milyen következméynek...

2021. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Talán a szorgalom jegyet lerontja, de annyi.
2021. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Kiküldenek egy levelet (legalábbis nálunk már az első igazolatlannál küldtek), de ennyi. Illetve talán azt hiszem ha van 2 igazolatlanod, akkor nem lehet a magatartásod példás. Ennyi. De ahhoz, hogy az igazolatlanoknak legyen is valami komolyabb következménye, ahhoz azért jó párat össze kell gyűjteni, szóval 1-2 igazolatlan az okés.
2021. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak amiatt zavar, hogy már elmúltam 16, tehát nem vagyok tanköteles.
2021. febr. 4. 12:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha jól gondolom kb minden suliban az a szokás hogy 3 igazolatlan óra utan kapsz egy osztályfőnökit, aztán ha abból is összejön 3 akkor kapsz egy igazgatóit, ami valójában továbbra sem jelent semmit, abból is kell szerezni párat ahhoz hogy fegyelmi tárgyalásra kelljen elmenned, aztán ott döntenek a dolgokról. Viszont tapasztalataim szerint ahhoz hogy kicsapjanak sokkal több kell mint igazolatlan órák, aztán az is ott van hogy néhány ofő simán leigazolja ilyen esetben az órákat hogy ne legyen dráma. De ezeket sokszor iskolája és tanára válogatja, én emlékszem a mi ofőnk gimiben kb kereste az alkalmat hogy beírhasson, ezzel szemben az évfolyamon az egyik másik ofő simán leigazolt ilyen 20 igazolatlan órát is.
2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Katasztrófa
2021. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Lefeleled.
2021. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!