Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek áprilisban visszam...

Szerintetek áprilisban visszamegyünk az iskolába?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 22:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem
2021. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én biztosan nem, mert 2008-ban elballagtam.
2021. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem
2021. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Tuti. Március 15-re be lesznek oltva a nyuggerek, megmondta az OV.
2021. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Már hétfő óta iskola van.
2021. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk a 12. néhány órája suliban van tartva szóval mondhatni ők félig visszamentek.


Ha kell az oltás a népesség többségénél akkor kétlem hogy már áprilisban visszamegyünk. A diákok egymást simán fertőzhetik attól még, meg másokat is. Sok különbség nem lenne szept-okt.-hez képest.

2021. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

#6 azt hogy? Mivel sulit mondtál így nem szakmai gyakorlat.

Vagy meg van beszélve hogy ne szóljanak erről senkinek? Hát akkor nem te vagy a legokosabb hogy ezt kiírtad :D

2021. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk matek tanár mondta hogy az ő óráját bent tartja ( hogy mindig azt nem tom) meg vmi felkészítő is van. Ha annyira titkos lenne nekünk sem mondta volna el, amúgy meg nem tudnánk.


Sok érdekes dolog van itt. Szalagavató is volt, osztály szokott találkozni élőben, betartva a szabályokat. De szakmai gyakorlatra is bemennek ők, nekünk nincs olyan.

2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Elvileg csak a szakmai gyakorlat engedélyezett meg ilyen kiscsoportos felzárkoztatók. Még a sima gyakorlatokra se lehet bemenni, nemhogy matekórára.


Magyarul aki pl OKJ-n péknek tanul az a külső céghez ahol a szakmai gyakorlat van mehet (tehát ahol van a tanulói szerződés), de a suliba gyakorlati órákra nem.


És amúgy #8-as te bejársz arra a matekórára?

2021. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk online van az egész. Csak 12. osztály.
2021. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!