Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz ha minden hónapba...

Az gáz ha minden hónapba visszamegyek az általános iskolás tanáraimhoz? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a magyar és a tesitanáromat nagyon kedvesek és megértőek. Az gáz lenne ha minden hónapba visszamennék meglátogatni őket?

2013. nov. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti, nem vagy képes otthagyni a múltat. Muszáj lesz, mert az élet így működik. Figyeld meg, hogy első 6 hónapban járnál, aztán két havonta, végül egyáltalán nem. A kérdésre válaszolva, szerintem esélyes, hogy a tanárok picit értetlenkednének. Biztos szeretik a visszatérő diákokat, de csak ritkábban jó velük találkozni.
2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincsen szerintem evvel. Az idő múlásával úgyis egyre kevesebbszer fogsz menni. Ameddig pedig szükséged van még erre, addig szerinte nyugodtan menj, persze csak, ha nem bánják. :)

Amikor elballagtam én is még hetente bementem, aztán egyre kevesebbszer és most pedig egy évben, ha kétszer.

2013. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon szeretnek ők is ugyhogy nem bánnák
2013. nov. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!