Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Online órán meddig vagyok...

Online órán meddig vagyok köteles várni egy tanárra? Itt nem működik az hogy a hetes beszalad a tanáriba helyettesítésért

Figyelt kérdés

Online óra, elkezdődik órarend szerint, tanár sehol. Várunk 10 perc, 15, 20, tanár sehol. Kilépek nem várok a semmire.

Erre jön a lecseszés utólag hogy miért léptünk ki. Miért, mégis mire kellett volna várni? 20 percet vártunk a 45-ből az nem elég?


Értesítés nélkül késik, az óra felét ellógja és még neki van pofája számon kérni? Mi kérhetnénk számon őt, hogy ha már késik, küldjön már 1 mondatot szövegesben az üzenőfalra, vagy írja ki az órát „elmarad“ státuszba.

És ez egy diplomás ember.


2021. febr. 11. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Diploma megszerzésénél sajnos nem feltétel a legalább átlagos IQ szint.
2021. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az osztályfőnököt. Mondjuk ha olyan gyökér, mint az enyém volt, akkor azt fogja mondani, hogy az óra végéig ott kell ülnötök.
2021. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Micimacko67 ***** válasza:
28%

Kerdező, nem unid még a tanárokat ekéző kérdéseidet?

Heti rendszerességgel hőbörögsz ugyanabban a bicskanyitogató stílusban!


Amúgy meg majd akkor akasztgasd a körmeidet a diplomásokba, ha majd te is szereztél egyet...

2021. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem szép dolog tőle. De szerintem érdemes fél füllel figyelni hátha megérkezik, és hasznos lesz. Addig elfoglalhatod magad máshogy. Pl tanulsz más tárgyra. Én azt mondanám, hogy az óra végéig legyél ott végig, nem kötelező, de érdemes. Más kérdés, hogy neki nincs joga számonkérni, ha ő nem szólt. Előfordul, hogy valami miatt nem tud menni, elfelejtheti (ő is ember) ezzel nincs nagy gond, csak ne kérje rajtatok számon.


Az én legelső, 20 perces vizsgámról egy órát késett a vizsgáztató tanár (előre jelzés nélkül). Megvártam, megérte.

2021. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak most látom hogy állsz a tanárokhoz. Nyilván előfordul, hogy a diák haragszik a tanárára, igazságtalannak tartja, és van amikor igaza is van. De nem minden tanár ilyen, a nagy részük megérdemli a tiszteletet. Azok tanárok, akik szívükön viselik az új generációk fejlődését, tudását. (5-ös voltam)
2021. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Micimacko67 ***** válasza:
84%

Kérdező, szerinted az ember egyik legfontosabb értékmérője, hogy mennyit keres?

Így gondolod?

A boldogságodat, a szeretetet, az egészségedet megtudod venni netto 500 ezerért?

Te mindig a fizetésen rugózol...

Téged mennyiert lehet megvenni? Biztos van árad, hisz neked minden gondolatod a pénz körül forog? Na mennyit érsz?

2021. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Mivel semmi más dolgod nincs, nyugodtan maradhatsz belépve óra végéig. Attól még nyugodtan nyomogathatod a fészt meg a tiktokot, amíg vártok.


Egyszer elnézhető, hogy lelépett mindenki, de miután a tanár kiakadt, és jelezte, hogy igenis várjátok meg, onnantól igenis várjátok meg.

2021. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom, mivel nem tudsz belépni, ha a tanár nem enged be. Ha az óra elkezdődik órarend szerint, ahogy írod, akkor ott a tanár, mert ő engedett be. Vagy a beléptetésre vársz? Mert nem úgy fogalmaztál. Amúgy pedig kb tíz percet.
2021. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha többször csinál, akkor gáz amit csinál.

De ha néha, akkor tavoktatas alatt meg kenne ertenetek, van mas dolguk is...

2021. febr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"meg kenne ertenetek, van mas dolguk is..."



???????



Egy tanárnak egy tanórája alatt NEM LÉTEZHET MÁS DOLGA mint a tanóra. Nem lehetséges hogy más dolga legyen-AZ a dolga, a tanóra.

Erről semmifajta vita nem lehetséges, értelmetlen lenne.

2021. febr. 12. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!