Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyes diákoknak az online...

Egyes diákoknak az online iskola a meló megúszásáról szól?

Figyelt kérdés

Mivel úgy veszem észre, hogy szinte semmit nem ér, és pont ezért hisztiznek most azok akik érettségire készülnek, jogosan. A tanárok nagyrésze nincsen erre felkészítve rendesen. A rendszerről nem is beszélve.


A dolgozatokat gyerekjáték ki puskázni, tény hogy valakinek nem kell korán kelni, több szabad ideje marad stb. De ha majd bekerülnek a munka világába, és minden nap 8 órát végig kell dolgozniuk akkor visszasírják a sulit ahol csak figyelni kellett.



2021. febr. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Majd ha ide járnál, ahova én, nem beszélnél ilyen phaszságokat. Minden tárgyból kb megduplázták a követelményeket, minden tárgyhoz projekteket iktattak be, minden vizsga szóbeli. Nem lehet megúszogatni meg elcsalni.


Ennek ellenére jobban tetszenek a visszanézhető anyagok és az otthoni légkör. Dolgozom is az egyetem mellett (hűha, igen, nyolc órát), nincs szükségem arra, hogy valaki berendeljen és mikromenedzseljen, mint valami dedóst. Szerencsére a munkám is home officeban megy és valószínűleg nem is fogunk visszamenni az irodába.

2021. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Köszi a választ! Elsősorban középiskolásokra gondoltam, egyetemre már nyílván az megy aki oda akar menni..teljesen önkéntes alapon.

2021. febr. 17. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
98%
Mióta megtudtam, hogy szerencsétleneknek az online oktatás miatt még testnevelésből is dolgozatot kell írniuk, azóta nagyon sajnálom őket. (A tesi dogát én is megúszósra venném, ha ma lennék iskolás.)
2021. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!