Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerinted melyik jobb?

Szerinted melyik jobb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Jelenléti oktatás
Digitális oktatás
82 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bár én nem szavazhatok, de én a "Jelenléti oktatás"-ra teszem a voksot...
2021. febr. 16. 22:20
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy milyen képzésen.


Általános iskola alsó osztályában szerintem jó, ha közegben van a gyerek, sokszor a szülő sem ér rá mellette ülni, mert dolgozni kell.


Felsőben már a gyerek tudja kezelni jobban a számítógépet, de még azért a társaság nagyon fontos.


Középiskolában már érettebbek, de visszagondolva én nagyon szerettem az osztályomat. Sok élmény elmaradt volna, ha digitálisan tanulunk.


Egyetem már más. Nálunk szerintem 100%-ban megoldható lenne a digitális oktatás. Ugyanakkor jó, ha ismer az ember másokat is a szakmájából. Egyetemen egy vegyes rendszert tudnék elképzelni. Előadások online, gyakorlatok jelenléti oktatással. Bár van olyan szak, ahol a teljes oktatás megvalósítható interneten, pl. ilyen a jogászképzés. Ott van ugyanakkor az orvosi, ahol jelenlét biztosan szükséges sok esetben.

2021. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát inkább középiskolára meg egyetemre illetve más felnőtt képzésekre értettem a kérdést..

Általános suli elsősorban fontos a társaság miatt.

2021. febr. 16. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleti hatekonyabb es az emberek nem arra lettek kitalalva hogy otthon 8orakat uljenek gep elott foleg nem gyerekkorukban.
2021. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
a digitális 1000 hatékonyabb és kényelmesebb. nem kell hajnalban kelni, nem kell elviselni a sok hülyegyereket, nem kell 2x fél órát buszozni...
2021. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
*1000x
2021. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyetem: Oktatás jelenléti, vizsga digitális :D
2021. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom milyen szakon hatékony, nehezen képzelném el, hogy amikor mi fél napokat a laborba másik felét előadáson harmadik felét (vicc helye) meg számolással töltöttük hogyan oldanák meg onlineba. Online a meló megúszásáról szól, ezt mindenki tudja, semmit nem ér, épp ezért hisztiznek most akik érettségire készülnek, jogosan.
2021. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Hogy érted pontosan, hogy az "Online a meló megúszásáról szól"? A tanárok vagy diákok esetleg mindkét fél részéről?

2021. febr. 17. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg a diákok részéről. A tanárok pedig nincsenek erre felkészítve rendesen. A rendszerről nem is beszélve.
2021. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!