Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az a kérdésem hogy amikor az...

Az a kérdésem hogy amikor az iskolában kicsöngetnek óráról akkor felálsz elkezdenél kimenni de a tanár azt mondja hogy ülj vissza mert neki szól a csengő akkor jogod van ahoz hogy kimenj?

Figyelt kérdés
Röviden: csöngetéskor kiszabad menni amikr a tanár azt mondja hogy nem mehetsz?

2021. febr. 17. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

"neki szól a csengő"


Ezen mit nem tudsz értelmezni?

2021. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
NEem, nincs jogod kimenni, a csengö a tanárnak szól!
2021. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
A jogaid fírtatása helyett inkább a helyesírásodra figyelj jobban.
2021. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Jaj te kis lázadó,utáljuk a sulit?Majd te megmutatod milyen kemény vagy és nem fogadsz szót mi??
2021. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem hiszem, hogy erőszakkal visszatarthat.
2021. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen esetben az volt, hogy a tanár beírt egy intőt annak, aki kiment.
2021. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

A tanárnak szól.

Persze ki lehet menni, de nem kell csodálkozni, ha elutasítanak az iskolából.

2021. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
A tanarnak szol. Mindezzel egyutt kedvem lenne idoutazni es azt mondani a szadista osztalyfonoknomnek, hogy tanarno, most mar teljesen atazott a betetem, ugyhogy mentem. Anno nemcsak 15 perces, 10 es 5 perces szunet is volt, irto keves vece, az se minden emeleten. Es a no osztaly vigyazz, leul, felallt jatszott 17 eves emberekkel. The
2021. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
8-as, ez nekem is álmom. Már akkor is annyi gyűlölettel néztem a tanárokra, hogy oké, neked szól, én meg órán kéredzkedjek ki, mint egy ovis? Meg igen, állítsa fel az osztályt, csak fél liter vér csurgott ki belőlem, de hallgasd meg, ki hiányzik, te nyomoronc, nehogy fellapozd a naplót.
2021. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

A jelző a tanárnak szól, hogy 5 perc van hátra. Viszont csak ezekben a szünetekben lehet elvégezni a kötelező dolgokat. Ha rendszeresen előfordul jelezni kell a tanár felé, hogy tartsa magát az időkorlátokhoz, ha meg nem érdekli, akkor forduljatok az iskola vezetéséhez.

A diákok sem mászkálhatnak állandóan ki a mosdóba, vagy ehetnek az órán, amivel egyet értek, de a tanárra is vonatkoznak a szabályok ugyan úgy.

2021. febr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!