Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy tanár órája abból áll...

Ha egy tanár órája abból áll hogy ELŐRE felvett „konzerv“ videofelvételt kell nézni akkor nem mindegy hogy ezt órarendi órakeretben nézem vagy akár este 10kor?

Figyelt kérdés

Tanár előre felveszi az adott óráját (magyaráz a témáról), majd ezt feltölti a youtube-ra és az óra abból áll, hogy benyom egy YT linket. És lehet nézni a napokkal, hetekkel korábban készült konzerv videofelvételt miközben a tanár ott sincs. Kérdezni visszajelezni értelemszerűen nem lehet, nincs kitől, a tanár ott sincs.

Na most csak az a kérdésem, ilyen feltételek mellett miért elvárás hogy az órát az órarendi keretben nézzem, ha úgyis konzerv video? Amit megnézhetek akármikor, akár éjszaka is?


2021. febr. 26. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert ha bármikor megnézheted, akkor jó eséllyel nem fogod. Majd megnézem délután. Majd este. Majd holnap. Aztán nem nézed meg. Amúgy tiszteletreméltó, hogy ilyen lelkiismeretesen dolgozik a tanárotok. Azt viszont meg kellene oldani, hogy kérdezhessetek.
2021. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Azért, mert ha bármikor megnézheted, akkor jó eséllyel nem fogod"


És annak mi értelme, hogy belépünk adott időben, elindítjuk a videót, aztán az ablakot le a tálcára és a diák ott sincs.

Aki meg ellenőriz azt látja hogy a diák be van lépve .... ja. Csak közben megy a Call of Duty, csak alibiből megy a video a tálcán.

2021. febr. 26. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet oldani a kérdést is: Tanárnő ebben és ebben az anyagban 30:51-nél tetszett mondani valamit amit nem értek ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni...

Ő leadta az anyagot, sőt vissza is nézhető, ha te inkább játszol az már te problémád....

2021. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"És annak mi értelme, hogy belépünk adott időben, elindítjuk a videót, aztán az ablakot le a tálcára és a diák ott sincs."

Annak semmi. De ezt sokan úgy is megcsinálják, hogy élő az óra. Ha akarsz tanulni, tanulsz, ha nem, akkor nem. Senki sem kényszerít. A tanár akkor is megkapja a fizetését, ha nem tanulsz. Az egyetlen, aki rosszul fog járni, az te vagy. (1-es vagyok)

2021. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás, hanem kötelesség..végülis a tanár a felettesed és mint diák alá vagy beosztva.


Munkahelyen se lesz másképp, ott se kezdesz azonnal főnökként hanem csak sima beosztottként és csak szép lassan az évek folyamán tudsz csak feljebb lépni a ranglétrán.


Hidd el, még visszafogott sírni hogy ilyen "aprócska" gondjaid vannak.

2021. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Az egyetlen, aki rosszul fog járni, az te vagy. (1-es vagyok)"


még ez sem feltétlen igaz mert vannak olyan tárgyak és anyagrészek amik teljesen és totálisan feleslegesek, soha az életben soha sehol nem fog kelleni.


most megtanulom (ha megtanulom...) kapok rá egy X jegyet és aztán örökre elfelejthetem mert soha sehol nem fog kelleni

2021. febr. 26. 10:04
 7/12 A kérdező kommentje:

"végülis a tanár a felettesed "


abszolút nem a felettesem, miért is lenne az. ő van értem és nem én őérte.

ez nyilván minden vitán felül áll. nem felettes, semmiben és semmikor.

2021. febr. 26. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Befejezted a hisztit? Ez van kész, ha megtanulod, akkor megtanulod, ha nem akkor nem. Ha te úgy gondolod x dolog felesleges, akkor ne tanuld meg, kapsz rá egy karót és mehetsz tovább. Most jobban érzed magad?
2021. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

8


Képzeld, ha esetleg kötelező sorkatonaság lenne mint régen amiatt milyen hisztit lecsapna. :D

2021. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Bár én ezt jelenteném, nibcs ilyen elvárás. Ha úgy érzed, valaki ezt elvárja, mond el neki szépen, mint itt nekünk és kész.
2021. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!