Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na mégis bezárják az általános...

Na mégis bezárják az általánosokat (is)? "Müller Cecília: Mérlegeljük a digitális oktatásra való átállás lehetőségét“ mai hír

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Tudod mi a merlegeles szo jelentese?
2021. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, hogy Galgóczi Ágnes és Cili néni is azt mondja, hogy az alsósok körében is mérlegelik a digitális oktatást. Mintha a felsősök már online tanulnának.
2021. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen, tudom. az a jelentése hogy bezárjuk, már eldőlt, csak még adagolják a rossz hírt. ma még csak "fontoljuk" holnap már erősen fontoljuk, holnapután meg megy a színjáték hogy jajj bár nem örülünk neki de mit tehetünk...

EZ a jelentése

2021. márc. 1. 15:01
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

3

Majdnem eltalaltad, legkozelebb majd osszejon. :)

2021. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

V4 országokkal mizu?


(Jézusom, hónapokig nem néztem az oldalt, most visszajöttem, hihetetlen hogy még mindig nyomatod. :D )

2021. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"V4 országokkal mizu?"


csehország a szakadék szélén, szlovákiában már térdre imához az állapot, lengyelországban romlás.

ez a helyzet a v4-ekkel.

2021. márc. 1. 15:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"szlovákiában már térdre imához az állapot,"


Végem:DD

2021. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Koronavírus: annyira aggasztó a helyzet Szlovákiában, hogy tovább szigorítanak


A kabinet határozata szerint amennyiben az óvintézkedések három hét alatt nem hozzák meg a várt eredményt, és nem javul a helyzet, Szlovákiában bevezetik a szigorú lezárást, azaz nagymértékben korlátozzák a közéletet, a kereskedelmi és a gazdasági tevékenységet.


[link]

2021. márc. 1. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Most erre élvezkedsz éppen?
2021. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lezárták a járásokat, 30 ezer rendőr ellenőrzi az utakat Csehországban



[link]

2021. márc. 1. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!