Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van még más is rajtam kívül,...

Van még más is rajtam kívül, aki sosem szeretett igazán részt venni az iskolai ünnepségeken? (keringő, szalagavató, ballagás, stb)

Figyelt kérdés
Kövezettek meg, de nekem ezek valahogy sosem jöttek be. Egyedül a szerenád volt az ami tetszett, amikor a tanárokkal kötetlenül elbeszélgethettünk, vagy az ilyen osztályon belül megtartott mikulás-bulik.

2021. márc. 1. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Én kihagytam a nagy részüket és nem bántam meg, nem maradtam le semmiről. Mondjuk nálunk nem volt osztályközösség, két emberrel voltam jóban az osztályból, szóval baromira nem érdekeltek az erőltetett közös bulik.
2021. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Utaltam. Illetve egyetlen vonzereje az volt, hogy a mas osztalyokba jaro nekem tetszo fiukat lathattam, vagy remeltem, hogy latom. Az iskola iranti utalatom elviseleseben az ellenkezo nem iranti vonzalom segitett.
2021. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#2 te is hozzájuk tartozol? Ha nem, akkor mit is keresel itt?
2021. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen h*eség volt mindez.
2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet szerettem volna ezeket az eseményeket ha nem lett volna egy borzasztó közösségű osztályom.
2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges idő, energia és pénzkidobás. Mindig is rühelltem ezeket a baromságokat.
2021. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én várom
2021. márc. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Általános és középiskolában is egyedül a ballagás tetszett. Ott valahogy arra az egyetlen napra el tudta engedni mindenki az utálkozást, csesztetést, nem repkedtek a beszólások, pofavágások. De ennyi. A szalagavató táncot kihagytam, az ünnepségre elmentem, de már utána kettészakadt az osztály, a fele elment privátban inni és ők köpködtek azokra, akik a “hivatalos” after partyra mentek, hogy micsoda részeges diszkópatkányok. Én is elmentem az afterra, de az évfolyamtársaimmal buliztam, őket szerettem. Ezután a szerenád egy sebtiben összehozott nevetség volt, páran nem is vettek részt rajta, a banketten meg megmondom őszintén, hogy berúgtam, szóval nem érdekelt annyi minden. De a klikkesedés ott is megvolt, nem vesztettem volna sokat (max a jó kaja-piát), ha nem megyek el, voltak is, akik így tettek.
2021. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Maga az ünnepséggel bajom nem volt, de olyannal igen amikor rendezvény volt pl mi osztályunk szerepelt a rendezvényen, közép suliba volt, volt olyan rendezvény ahol nekünk fiúknak egyformán kellet fel öltözni meg a lányoknak is, na most ez jól emlékezem évzáró volt nyár jó meleg volt, egyforma öltözék a fúknak az volt hosszú ujjú flanel jellegű barnás kockás ing, a nadrág az meg hozzá egy nagyon rövid szárú karamel barnás színű farmer, erre a csattanó, nadrág tartó pánt, na most igen senki nem gondolt bele mind oké, pl én egy két fiú kénytelenek voltunk boxer le venni nélküle fel venni a rövid gatyát minimálisan akinek hosszab szárú volt ki látszódót úgy nekem is, egy idő után kényelmetlen volt miután nadrág tartó miatt a rövid nadrág varrása fenekem ki dörgölte, kb bokáig erő zokni, alkalminak alkalmi cipő nem kellet de azért viszonylag kulturált, nekem volt hétköznapi barna bőr cipőm alkalmi szempontból is jó volt, a baj az volt ebből is hogy én el felejtettem hogy rövid zokni kell, így mérgemben fogtam inkább mezítláb vettem fel a cipőt, tehát nekem igen csak elegem volt iskolai egyébb ilyenekből, egésznap abba a cipőbe így lenni.
2021. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!