Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A segítségetekre lenne szükség...

A segítségetekre lenne szükségem. A barátnőmnek lesz a szalagavató ünnepsége?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek abba hogy én mint vendég aki a párja mit vegyek fel. Nem szeretnék alul öltözött lenni hogy nehogy azt mondják milyen tróger csöves vagyok, de túlöltözni sem szeretnék, hogy ne kapjam azt milyen gizdáskodó vagyok. Ti milyen ruhaviseletet tanácsoltok nekem? A segítségeteket előre is köszönöm és azt hogy elolvastátok a kérdésem.

2012. dec. 4. 08:11
 1/9 spidy34 válasza:
Öltönyt is vehetsz fel,de egy sötétebb farmer,és egy ing zakóval is jól néz ki,az lazább.
2012. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sötétebb farmer, ing és zakó, vagy ing és szép pulóver.

Sötét cipő (nem sport!).

2012. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó fejek vagytok, tetszik az ötletetek :) Köszi. Az ing milyen színű legyen? mindegy? :D
2012. dec. 4. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne valami rikító. :)
2012. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most félre is teszem a Hawaii mintás díszingem :D
2012. dec. 4. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs egyenruha, ezért én egy kék koktélruhában leszek. Párom, aki vendégként jön, világoskék inget vesz fel. Nem biztos, hogy vesz fel nyakkendőt, de mindenképpen elegáns nadrág lesz rajta megfelelő cipővel. :)

Semmiképpen ne vegyél sportcipőt, meg egy ing is ajánlott. A többi már ilyen kis plusz, esetleg felzselézheted a hajad, ha olyan fazonú. :)

2012. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Frissen nyíratva megyek :) Biztos jól fogtok majd kinézni a pároddal ;)
2012. dec. 4. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük, remélem, bár nekem még csak februárba lesz. :D Legyetek Ti is szépek, tuti jó lesz! :)
2012. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!