Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Merkely kijelentése („Én most...

Merkely kijelentése („Én most semmi esélyét nem látom annak, hogy nyissunk“) mit jelent az iskolákra nézve?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 3. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Semmit. Iskolákra nem vonatkozik ez. Lehet menni továbbra is oltatlanul.
2021. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

"Lehet menni továbbra is "


továbbra IS? nov 11. óta a lábam be nem tettem.

2021. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A "nyissunk" alatt nyilván arra gondolt, hogy oldani a jelenlegi korlátozásokon.

Tehát ahol jelenleg online oktatás van (úgy tudom közép- és felsőoktatás), ott az maradni fog.

A "semmi esélyét se látom" kifejezés pedig Galgóczi Ágnes hét eleji nyilatkozatával összevetve azt jelenti, hogy még az is lehet, hogy az óvodákat és az ált. iskolákat is be kell zárni. Illetve, hogy a boltoknál is szigorítás lehet, tehát élelmiszerboltokon és gyógyszertárakon kívül minden mást bezárnak. Talán nem így lesz, de benne van a levegőben.

2021. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
#2 Az általános iskolákra gondolt a kérdező
2021. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GTA Laci ***** válasza:
Merkely nem döntéshozó.
2021. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!