Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már minden 10. ember be van...

Már minden 10. ember be van oltva magyarországon, és ez a szám egyre gyorsabban emelkedik. akkor a tavaszi szünettel le is törölhetjük a zoom-ot a gépről?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

a jövő diákjainak a zoom és tsai (discord classroom stb) állandó társai lesznek.

szokjatok hozzá. a távoktatás és a lezárások nem vírusfüggőek, lassan észre kéne venni...

a szellem kiszabadult a palackból és oda SOHA többet nem lehet visszazárni.

2021. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"madár"


Ez most beszólás akart lenni, vagy aláírtál? Minél később adják be a második vakcinát, annál nagyobb a kockázata annak, hogy feleslegesen fogják tenni. Az, hogy most azzal terveznek, hogy minden gyártói előírást kicentiznek, az tényleg csak a tervezés, hetekkel előtte vagyunk a valóságnak, ami még bárhogyan lehet. Ha a tervezettekhez képest késnek a szállítmányok (elég gyakori eset), akkor máris kigáncsoltuk magunkat.


Most nyilván nem ismerem a pontos logisztikát, nem mintha megismerhető lenne, de a válaszom az, hogy nálunk jövőhéten kezdődik a tavaszi szünet, de a lezárások többsége az azt követő héten, de inkább április elejéig már be vannak jelentve. Szóval nem, nem fogod még letörölni a Zoomot a szünet után.

2021. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos senkinek nem érdeke, hogy Szeptemberben is online legyen az oktatás, úgyhogy szerintem nyáron lehet törölni. Nyáron visszaszorul a fertőzöttség meg már nagyon sokan be lesznek oltva.
2021. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"úgyhogy szerintem nyáron lehet törölni."


persze lehet törölni elvégre 1-2 perc feltelepíteni újra.

mert kell majd még ősszel is...

2021. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"a szellem kiszabadult a palackból és oda SOHA többet nem lehet visszazárni"


hahahhahahahh!!4



volt olyan EGYSZER IS, hogy figyelembe vették a diákok véleményét oktatási kérdésekben? NEM. a közoktatásban a diáknak kuss a neve.

2021. márc. 8. 17:27
 16/20 A kérdező kommentje:

"ert kell majd még ősszel is."


nem kell. ebben egész biztos lehetsz.

2021. márc. 8. 17:27
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"ebben egész biztos lehetsz."


ezt az "egész biztos" dumát én az elmúlt 1 év fényében nem merészelném elsütni-kb soha többet.


azok után ami 2020. márc 13-én reggel 8kor történt (na emlékszünk még... én igen!!) na azok után SOHA többet nem lehet kijelenteni az "egész biztost" semmire


a halál na az biztos azon kívül semmi

2021. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Letörölhetitek és mentek vissza szépen a suliba!
2021. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

"és mentek vissza szépen a suliba!"



a 22-es választásokig nem lesz itt semmi.

2021. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó szolgálatot tehet az még 3500-ig!
2021. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!